Virszemes TV

Lai tūkstošiem cilvēku sniegtu iespēju izbaudīt visas Virszemes digitālās TV priekšrocības, tostarp arī maksas kanālus, sniedzējs ir radījis unikālu produktu – priekšapmaksas televīziju, kas darbosies identiski kā mobilo sakaru priekšapmaksas kartes un būs pieejama bez jebkādām līgumsaistībām.

Lai sāktu lietot šo produktu, ir jānopērk Virszemes TV Starta paka, kurā ietilpst dekoders un viedkarte ar aktivizētu bezmaksas 30 dienu piekļuvi maksas kanāliem. Pagarināt pakalpojumu varēs ar TV atjaunošanas koda palīdzību, kas būs nopērkams Narvesen un Plus Punkts tirdzniecības vietās.

TV atjaunošanas kodi nopērkami visās Narvesen un Plus Punkts tirdzniecības vietās. Pērkot atjaunošanas kodu, jāņem vērā ka iespēja redzēt attiecīgo TV kanālu paku atkarīga no ģeogrāfiskā pārklājuma, piemēram, Pamata pakas atjaunošanas kodu ir vērts iegādāties tad, ja Pamata pakas kanāli jau ir redzami Jūsu dzīvesvietā. Ikviens Virszemes TV maksas kanālu skatītājs var ērti un sev izdevīgā laikā pagarināt maksas kanālu skatīšanās laiku, līdzīgi kā tas jau gadiem notiek ar mobilo priekšapmaksas sarunu kartēm.

Virszemes televīzija

Virszemes TV komplektā ir gan maksas, gan bezmaksas kanāli. Atbilstoši likumam, valsts televīzijas kanāli ir skatāmi bez maksas.

Kā skatīties virszemes TV

Lai uztvertu Virszemes televīziju nav nepieciešams uzstādīt šķīvi, bet pietiek ar jumta vai istabas antenu, kura daudzās mājsaimniecībās jau ir. Lai uztvertu Virszemes TV, klientam, kuram jau tagad ir antena, būs jāiegādājas Virszemes TV uztvērējs, jeb dekoders. Jaunākās paaudzes televizoriem šāds uztvērējs jau ir iebūvēts.

Lai skatītos Virszemes TV bezmaksas kanālus, ir nepieciešamas tikai iekārtas: antena, ciparu TV uztvērējs jeb dokoders un protams televizors. Lai skatītos maksas kanālus, papildus ir nepieciešama viedkarte.

Ciparu TV uztvērējs

Ciparu TV uztvērējs ir nepieciešams, lai raidīto ciparu TV signālu Tavs televizors varētu pārvērst tam atbilstošā formātā. CAM modulis ir ērts risinājums televizoru ar iebūvētu ciparu TV uztvērēju īpašniekiem. Izmantojot šo moduli, Virszemes TV viedkarti iespējams ievietot pašā CAM modulī, kurš savukārt ievietojams TV, neslēdzot televizoram klāt ārēju ciparu TV uztvērēju.

← Previous post

Next post →

1 Comment

Leave a Reply