Triatel ir viens no stabilākajiem un lētākajiem Latvijā pieejamajiem bezvadu interneta provaideriem. Atšķirībā no citiem mobilā interneta provaideriem, Triatel piedāvā internetu bez ierobežota saņemtā datu apjoma un ar fiksētu mēneša maksu. Triatel mobilais internets ir lielisks ne tikai tiem, kas daudz ceļo, bet arī gadījumā ja vēlaties izmantot internetu vietās, kur nav pieejams kabeļa pieslēgums. Dažādi tarifu plāni ļaus atrast labāko piedāvājumu tieši jums, bet ātrais – līdz 3.1mbit/s – pieslēgums ļaus izmantot bezvadu internetu ar DSL interneta ātrumu.

Piesaki Triatel internetu jau tagad

 Triatel internets

Triatel piedāvāto interneta pakalpojumu klāsts sniedzas no mobilā interneta — gan mājai, gan pārbraucieniem, gan ierīcēm tavā automašīnā – līdz pat tādiem pakalpojumiem kā videonovērošana un pieslēgumam POS terminālim. Triatel ir pieejams gandrīz visā Latvijā, un pat ja signāls tur, kur tas ir vajadzīgs, nav no spēcīgākajiem, ir iespējams to pastiprināt ar lētu un kvalitatīvu antenu.

Kas nepieciešams, lai sāktu lietot internetu

Lai sāktu izmantot Triatel internetu, ir vajadzīgs tikai bezvadu modems, kuru varat izmantot gan stacionārajam, gan portatīvajam datoram. Modems ir gandrīz par velti, protams, atkarībā no tā, cik ilgi vēlaties izmantot Triatel internetu.

Iesakam izmēģināt Triatel internetu, ja piekrītat kādam no šiem apgalvojumiem:

  • Jums ir svarīgi varēt piekļūt internetam jebkurā laikā un vietā;
  • Jūs vēlaties izmantot internetu arī savā mašīnā;
  • Jums ir viedtālrunis vai planšetdators, ar kuru vēlaties pārlūkot internetu savā mašīnā;
  • Jūsu mājās vai kādā īpašumā nav pieejams internets par adekvātām cenām;
  • Jūs nevēlaties pirms sākat izmantot internetu maksāt astronomiskas pieslēgšanas summas, ar kurām diemžēl bieži nākas saskarties attālāku pilsētu un ciemu iedzīvotājiem.

Tā kā internets ir nepieciešams ne tikai izklaidei, bet arī darbam, ir tikai racionāli, ka vēlaties pārbaudīt savu e-pastu jebkurā laikā un vietā. Un tomēr jāsaka, ka mobilo telefonu operatori ne vienmēr jūsu racionālajām vēlmēm piedāvās racionālas cenas – bez tam, ir taču daudz ērtāk pārlūkot internetu savā portatīvajā datorā. Bez tam, ar Triatel internetu bez bažām var tiešsaistē noskatīties arī kādu filmu, jo multimediju aktivitātēm, vienalga, kuru pieslēgumu izvēlaties,  tiek piešķirts ļoti atbilstīgs datu daudzums mēnesī.

Arī tad, ja ceļojat ārzemēs, jūs varat izmantot Triatel piedāvāto internetu, bez tam, atkarībā no tarifu plāna, no 50 līdz 100 megabaitiem varat izmantot par brīvu! Internets ir pieejams Igaunijā, Krievijā, Moldovā un Piedņestrā. Datu pārraide ar viesabonēšanu mēdz būt pārspīlēti dārga, taču ne ar Triatel, jo arī pēc bezmaksas limita pārsniegšanas.

Lieto internetu, kur vien vēlies – lieto Triatel!