Bezvadu internets ir piemērots gan iesācējiem, gan lietotājiem, kas izmanto visas interneta sniegtās iespējas. Triatel saviem klientiem piedāvā interneta ātrumu līdz 3,1 Mbit/s. Interneta pārklājums gandrīz visā Latvijā. Bezvadu interneta priekšrocība  – nav nepieciešams ierīkot tālruņa līniju vai vilkt kabeli.

Jums tikai nepieciešams interneta modems, lai varētu sākt lietot kvalitatīvu interneta pieslēgumu atrodoties ārpus mājas vai vietā, kur tehnisku iemeslu dēļ nav iespējams pieslēgt optisko vai DSL interneta pieslēgumu.

Triatel labākais interneta pieslēgums

  • Mobilais internets
  • Privātmājas internets
  • Internets vasarnīcai

Mobilais internets

Mobila interneta ātrums līdz 3,1 Mbit/s. Interneta pārklājums gandrīz visā Latvijā. Pārklājumu iespējams apskatīt Triatel mobila interneta pārklājuma kartē. Tiek piedāvāti vairāki interneta plāni, lai lietotājs var izvēlēties sev piemērotāko. Nepieciešams interneta modems.

Privātmājas internets

Privātmājas internets ir bezvadu interneta pieslēgums. Tas nozīmē, ka nav nepieciešams ierīkot tālruņa līniju vai ievilkt kabeli. Privātmājas interneta ātrums līdz 3,1 Mbit/s. Nepieciešams interneta modems. Privātmājas internets ir labs risinājums vietā, kur nav pieejams optiskais vai DSL pieslēgums.

Internets vasarnīcai

Jūs varēsiet lietot bezvadu internetu tik ilgi, cik vien vēlēsieties, jo bezvadu internets vasarnīcai ir bez līguma saistībām. Bezvadu internetu vasarnīcai notestē bez maksas jau tagad un Tu sapratīsi, ka tas ir tieši tas, kas nepieciešams vasarai. Tev tiks dota iespēja veselu nedēļu lietot internetu bez maksas un bez apjoma vai ātruma ierobežojuma.

Kvalitatīvs bezvadu internets, bez ilgtermiņa saistībām, interneta ierīkošana bez maksas, izmēģini veselu nedēļu bez maksas – internets vasarnīcai.

Lai sāktu lietot bezvadu internetu – Tev būs nepieciešams tikai interneta modems. Vasarnīcas interneta modema cena ir saprātīga. Ja pēc laika izlemsi pārtraukt lietot bezvada interneta pieslēgumu, tad Triatel šo modemu no Tevis atpirks atpakaļ.

Papildpakalpojumi

Bezmaksas naktis – lieto internetu bez apjoma un ātruma ierobežojuma. Papildpakalpojums pieejams visiem mobilā un privātmājas interneta klientiem. Bezmaksas naktis ļauj no plkst. 00:00 līdz 07:00 lietot internetu bez apjoma un ātruma ierobežojuma. Ja aktivizēsi šo papildpakalpojumu, tad šajā laikā Tavs izmantotais datu apjoms netiks uzskaitīts (tas neietekmē Tavu ikmēneša bezmaksas datu apjomu).