Piedāvājums spēkā no 17.09. līdz 31.10.2012., slēdzot līgumu uz 24 mēnešiem. Piedāvājums neattiecas uz Internetu ekonomisko+ Interaktīvā TV, Mājas komplektu VIP un Mājas komplektu ekonomisko.

Piesaki savu stiprāko mājas komplektu, ietaupi līdz pat 300 gadā un saņem lieliskus papildus bonusus: veselu gadu bez papildus maksas varēsi skatīties 7 tematiskās TV pakas (57 kanāli) & ik mēnesi izmantot 30 sarunu minūtes zvaniem uz ārzemēm vai uz mobilajiem tīkliem Latvijā.

Tavs ieguvums:

  • Ietaupi līdz 300
  • veselu gadu bez papildus maksas varēsi skatīties 7 tematiskās TV pakas (57 kanāli)
  • ik mēnesi izmantot 30 sarunu minūtes zvaniem uz ārzemēm vai uz mobilajiem tīkliem Latvijā.
  • Ierīkošana ar sniedzēja speciālistu ir bez papildus maksas.
  • Ja jūsu adresē ir pieejams pašinstalācijas pakalpojums, tad pašinstalācijas pakalpojumu piegādā kurjers bez papildus maksas.
  • Veselu gadu abonēšanas maksa tikai 11,95

Internets – internets ar ātrumu līdz 200 Mbit/s

Interaktīvā TV – Vairāk kā 100 populārākie TV kanāli. Tev būs pieejams pārraižu arhīvs, video noma, karaoke, HD kanāli un daudz kas cits.

Mājas tālrunis – neierobežots sarunu apjoms sniedzēja tīklā. Piesakot akcijas laikā – ik mēnesi varēsi izmantot 30 sarunu minūtes zvaniem uz ārzemēm vai uz mobilajiem tīkliem Latvijā.

Wi-Fi – vairāk kā 2500 piekļuves punkti visā Latvijā. Lieto internetu jebkurā laikā, kādā no Wi-Fi piekļuves punktiem visā Latvijā.

Interneta TV – Skaties TV sev ērtā lakā un vietā, kur vien ir pieejams interneta pieslēgums.  Interneta TV var skatīties ne tikai datorā, bet arī viedtālrunī vai planšetdatorā.