Bezvadu interneta pieslēgums Latvijas informācijas tehnoloģiju jomā ir attīstījies dažādos virzienos – tiek piedāvāti gan risinājumi mobilo telefonu lietotājiem, gan arī stacionārie risinājumi. Šobrīd lielpilsētās bezvadu tīkla piekļuves punkti ir tik daudz, ka grūti garam paiet. Dažos gadījumos piekļuve tīkliem ir publiska, bet par maksu, citos gadījumos tie nodrošina bezmaksas piekļuvi Interneta pieslēgumam.

Optiskais internets – tā ir tehnoloģija, kas ļauj sasniegt visaugstāko savienojuma kvalitāti par pieņemamu cenu. Optiskais internets nodrošina ievērojami ātrāku piekļuvi filmām, mūzikai un lielu failu ielādei pāris sekundēs.

Arī DSL ir stabils interneta pieslēgums, protams ja to spēj nodrošināt interneta pakalpojumu sniedzējs, bet tas vēl joprojām ir pieprasīts interneta pieslēgums. DSL tehnoloģija nodrošina pastāvīgu Interneta pieslēgumu Jūsu datoram vai datortīklam, izmantojot esošās tālruņu līnijas.

Patlaban ir īstais laiks investēt attīstībā – jaunās tehnoloģijās un infrastruktūrā, veco uzlabošanā, tādējādi nodrošinot ātru un stabilu interneta pieslēgumu, tādējādi piesaistot jaunus un noturot vecos klientus. Ja pirms pāris gadiem nozares sasniegums datu pārraidē privātpersonām bija mājas interneta pieslēgums, kurš nodrošina datu ielādi ar ātrumu līdz 1, 2 Mbit/s, tad uz doto brīdi interneta pakalpojumu sniedzēji interneta klientam var nodrošināt pat virs 100 Mbit/s interneta pieslēgumu.