Optiskie komplekti ir pakalpojumi (optiskais internets, tālrunis, TV), kas darbojas optiskā sakaru tīklā ar perfektu kvalitāti.

Optiskais internets – nākotnes tīkls ir tikai vārds ko mēs izmantojam, kad mēs runājam par jebkāda veida ātru interneta pieslēgumu.

Interneta pieslēgums

Ja jūs lasāt šo rakstu, iespējams, ka jums jau ir interneta pieslēgums, bet vēlaties to uzlabot, tad iesaku izvēlēties optisko internetu, kas ir gan kvalitatīvs, gan samērā lēts interneta pieslēgums.

Tiklīdz jūs esat izpētījuši iespējas un zināt, kurš no interneta pieslēguma veidiem ir pieejams jūsu mājās, nākamais solis ir izvēlēties labāko piedāvājumu.

Ātrums, stabilitāte un cena

Galvenais faktors interneta pieslēguma izvēlē ir ātrums, stabilitāte un protams interneta cena. Optiskais internets sniedz plašas iespējas, tādas, kādas ar citiem interneta pieslēgumiem nebija iespējamas:

– Skatieties augstas kvalitātes HD videoklipus un klausīties mūziku bez jebkādas aizķeršanās.

– Lejupielādē mūzika, programmatūras, filmas un citus failus daudz ātrāk.

– Spēlējiet spēles tiešsaistē.

– Un vai viss ko jūs varējāt darīt līdz šim, tikai daudz ātrāk!

Pārejot uz sniedzēja interneta pieslēgumu ir patiesi lielisks veids, kā ietaupīt naudu.

Papildus ar signāla pārveidotājiem un sadalītājiem optiskajam tīklam var pieslēgt vairākus datorus, televizorus un telefonu, neticamā ātrumā pārraidot un saņemot datus, vienlaicīgi izmantojot interaktīvās televīzijas pakalpojumus un skatīties HD televīzijas kanālus.

Piedāvājums komunikāciju vidē attīstās ārkārtīgi strauji, tādēļ jau šobrīd ir ļoti svarīgi ieguldīt jaunās tehnoloģijās. Optiskais internets ļauj pilnā mērā izbaudīt ne tikai interneta, bet arī televīzijas pakalpojumus.