Sniedzēja optiskais internets Valmierā nodrošinās ātru un kvalitatīvu interneta pieslēgumu par cenu, kura Jūs patīkami iepriecinās! Valmierā pieejami vairāki optiskā interneta plāni, kas ļauj interneta klientam izvēlēties sev piemērotāko optiskā interneta pieslēgumu.

Optiskais internets Valmierā

Ar optisko internetu iespējams lejupielādēt filmas, mūziku un liela izmēra failus pāris minūšu laikā, skatīties augstas izšķirtspējas video bez aizķeres, vienlaikus sarunāties ar draugiem skaipā un klausīties interneta radio bez jebkādas aiztures.

Kāpēc izvēlēties sniedzēja optisko internetu Valmierā

Ātrs un kvalitatīvs optiskais interneta pieslēgums
Vienlīdz ātrs lejupielādes un augšupielādes ātrums
Divas dinamiskās IP adreses
Mājas Wi-fi jeb bezvadu internets Tavās mājās
Minimālais garantētais lejupielādes ātrums
Minimālais garantētais augšupielādes ātrums
Interneta TV Tavā datorā
Profesionāls atbalsts visu diennakti
Zemas cenas

Sniedzēja optiskais internets ir pirmajā vietā Latvijā un Pasaules topa virsotnē pēc interneta ātruma. Sniedzējs salīdzinājumā ar citām valstīm piedāvā vienu no ātrākajiem un lētākajiem optiskā interneta pieslēgumiem. Sniedzēja optiskais internets Valmierā nodrošinās vienlīdz ātru lejupielādes un augšupielādes ātrumu. Kopā ar interneta pieslēgumu bezmaksas līdzi nāk divas IP adreses. IP adrese nepieciešama, lai dators varētu pieslēgties internetam. Interneta pakalpojumu sniedzēji bieži aizmirst vai negrib pierakstīt minimālo lejupielādes un augšupielādes ātrumu, jo tas ir ļoti mazs. Kā apliecinājumu, ka sniedzēja optiskais internets Latvijā, Valmierā ir ātrs un augstā kvalitātē – sniedzējs piedāvā minimālo lejupielādes un augšupielādes ātrumu. Kopā ar sniedzēja optisko internetu var pieslēgt Mājas Wi-Fi jeb bezvadu internetu, kas ir labs risinājums, lai no jebkuras vietas savā mājoklī vai tā tuvumā tiktu nodrošināts kvalitatīvs interneta pieslēgums. Neslikta ir interneta TV, kas pieejama sniedzēja interneta klientiem. Interneta TV piedāvā skatīties Latvijas populārākos TV kanālus bezmaksas. Un pats galvenais optiskā interneta klientiem Valmierā ir pieejams profesionāls atbalsts visu diennakti, kas palīdzēs situācijas, kad radušās neskaidrības vai problēmas.

Optiskais interneta pieslēgums Valmierā

Optiskā interneta lietotājiem Valmierā ir pieejams 20 Mbit/s, 100 Mbit/s un cits Mbit/s ātrs internets, kas klientam ļauj izvēlēties savām un ģimenes vajadzībām un interneta lietošanas paradumiem piemērotāko pieslēguma veidu.

Pieteikt optisko internetu Valmierā

Apskati arī akcijas un atlaides, kas domātas gan esošiem, gan topošiem klientiem Valmierā. Piemēram, tagad Tu vari ietaupīt – piesakot optisko pieslēgumu internetā. Optiskais internets Valmierā ir interneta pieslēgums, kas nepieciešams arī Tev!

Optiskā interneta ierīkošana un interneta modems Valmierā ir bezmaksas!