Pakalpojuma sniedzēja optiskais internets Talsos ir klāt. Tas ir ātrs un kvalitatīvs optiskais interneta pieslēgums Talsos par cenu, kura Jūs patīkami iepriecinās. Pārbaudi jau tagad, vai Tev ir pieejams optiskais internets Talsos.

Optiskais interneta pieslēgums Talsos

Tagad Talsos ir pieejams ātrākais optiskais internets ar ātrumu līdz 200 megabiti sekundē (Mbit/s) un vairāk. Šāds līdz šim privātajiem klientiem neredzētais ātrums ļauj ne tikai daudz ērtāk izmantot internetu, lejupielādējot filmas, mūziku, fotogrāfijas un citus materiālus, kā arī apmainīties ar tiem bet arī pieslēgt vairākus televizorus Interaktīvajai TV un baudīt augstās izšķirtspējas (high definition – HD) kanālus un izmantot videokonferenču pakalpojumus.

Kāpēc pieteikt Optisko internetu

  • Ātrākais optiskais internets Talsos
  • Unikāls interneta pieslēgums katram klientam
  • Minimālais garantētais lejupielādes ātrums
  • Nepieciešamās iekārtas bez maksas
  • Minimālais garantētais augšupielādes ātrums
  • Interneta ierīkošana Talsos bez maksas
  • Interneta TV

Optiskā interneta lietotāji Talsos šobrīd var abonēt 20 Mbit/s, 100 Mbit/s un citu Mbit/s ātru interneta pieslēgumu, kas klientam ļauj izvēlēties savām un ģimenes vajadzībām un interneta lietošanas paradumiem piemērotāko pieslēguma veidu. Jau labu laiku sniedzēja optiskajā tīklā piedāvā pieslēgumu ar interneta ātrumu līdz pat 500 Mbit/s, kas ir lielākais interneta ātrums, kāds līdz šim privātpersonām piedāvāts Latvijā (arī Talsos) un Eiropā. Šo interneta jaudu iespējams abonēt VIP komplektā kopā ar citiem pakalpojumiem – interaktīvo televīziju (pieslēgums 4 televizoriem), dinamiskajām IP adresēm diviem datoriem, mājas Wi-FI komplektu, mājas telefonu arī īpašo zelta numuru, kā arī citiem  papildpakalpojumiem, kas ir bez maksas pieejami Tikai sniedzēja klientiem.

Ar signāla pārveidotājiem un sadalītājiem optiskajam tīklam Talsos dzīvojošie var pieslēgt vairākus datorus, televizorus un telefonu, neticamā ātrumā pārraidot un saņemot datus, vienlaicīgi izmantojot interaktīvās televīzijas pakalpojumus un skatīties HD televīzijas kanālus.

Optiskais interneta pieslēgums Talsos ļaus tā lietotājiem kvalitatīvi izmantot sniedzēja piedāvātos pakalpojumus – internetu, tālruņa sarunas un Televīziju. Šāds pieslēgums sniegs iespēju iedzīvotājiem lietot arī pakalpojumus, pie kuru attīstības sniedzējs strādā, piemēram, skatīties augstas izšķirtspējas televīzijas kanālus (high definition television jeb HDTV).

Jāpiebilst arī tas, ka visas nepieciešamās iekārtas un optiskā interneta ierīkošana Talsos un citur Latvijā ir bez maksas. Optisko internetu Talsos var pieteikt gan jaunie, gan jau esošie sniedzēja klienti, jo tas ir ātrgaitas optiskais internets Talsos par cenu, kas ievērojami neatšķiras no ierastā platjoslas interneta (DSL) cenas. Ja dzīvo laukos, tad labs risinājums laukos ir DSL vai bezvadu internets!