Ātrs un kvalitatīvs optiskais internets Rēzeknē ļaus izbaudīt interneta sniegtās priekšrocības un baudīt vienu no ātrākajiem interneta pieslēgumiem Pasaulē!

Pakalpojuma sniedzēja optiskais internets Rēzeknē

Pakalpojuma sniedzēja optiskais internets Rēzeknē piemērots gan interneta iesācējiem, gan zinošiem interneta lietotājiem. Pats galvenais optiskā interneta cena ir ļoti pievilcīga.

Pateicoties optiskā interneta zemajām cenām, ātrumam un kvalitātei – optiskais internets ir ļoti pieprasīts. Ja Tev nepieciešams kvalitatīvs interneta pieslēgums par adekvātu cenu – piesaki optisko internetu Jau Tagad!

Atgādinu, ka katram klientam Rēzeknē tiek pieslēgts individuāls optiskā interneta pieslēgums, kas nav jādala ne ar vienu citu. Tas nozīmē to, ka interneta kabelis tiek aizvilkts līdz optiskā klienta dzīvoklim, kā rezultātā optiskā interneta klientam Rēzeknē nonāk tāds interneta ātrums, kādu viņš ir pasūtījis. Kopā ar jebkuru optiskā interneta plānu saņemsi divas dinamiskās IP adreses. Divas IP adreses noderēs, ja gribēsi pieslēgt divus datorus, kā rezultātā katram būs sava IP adrese.

Kāpēc Rēzeknē interneta lietotāji izvēlas lietot internetu?

Ātrs optiskais internets Rēzeknē
Augsts augšupielādes un lejupielādes ātrums
Garantētais interneta ātrums
Klientu serviss visu diennakti
Bezmaksas papildpakalpojumi
Dažādas akcijas
Bezmaksas ierīkošana un interneta modems

Optiskais internets Rēzeknē interneta lietotājiem ļauj kvalitatīvi, bez laika un nervu bojāšanas izbaudīt ātra interneta priekšrocības – video augstā kvalitātē, online spēles bez attēla aiztures, failu apmaiņa, tūlītēja interneta vietnes ielāde.

Citviet Eiropā šāda veida optiskais internets ir salīdzinoši dārgs un pozicionēts turīgiem interneta lietotājiem. Latvijā sniedzējs izvēlējies citu stratēģiju – uzreiz to piedāvāt plašākai sabiedrībai par zemākām cenām. Lai pieslēgtu optisko internetu Rēzeknē, ir nepieciešams optiskais modems. Interneta modems un optiskā interneta ierīkošana ir bez maksas. Pašam interneta klientam Rēzeknē nāksies tikai maksāt ikmēneša abonēšanas maksu pretī saņemot kvalitatīvu pakalpojumu.

Pieteikt optisko internetu Rēzeknē

Piesaki sev izdevīgāko!

Optisko internetu iespējams pieteikt neatejot no datora. Optiskā interneta pieteikums aizņems tikai pāris minūtes. Un, kā apliecinājumu, ka tas nav tikai reklāmas triks – pakalpojuma sniedzējs Tev piešķirs brīnišķīgi atlaidi, ja optisko internetu pieteiksi internetā.