Lēts optiskais internets Piņķos no uzticama interneta pakalpojumu sniedzēja. Tas ir kvalitatīvs un stabils interneta pieslēgums Piņķos ar minimālo garantēto augšupielādes un lejupielādes interneta ātrumu. Tiklīdz būsi sniedzēja interneta klients Tev būs pieejami dažādi papildpakalpojumi, kurus nevar saņemt citu interneta pakalpojumu sniedzēju klienti.

Optiskais internets atvieglos Jūsu dzīvi un ietaupīs Jūsu laiku. Iespējams tas izmaksās daudz lētāk, kā Jūsu līdzšinējais interneta pieslēgums. Tas būs daudz ātrāks nekā līdzšinējais interneta pieslēgums, jo sniedzēja optiskais internets ir viens no ātrākajiem pieslēgumiem Eiropā un Pasaulē.

Kāpēc izvēlēties sniedzēja pieslēgumu Piņķos?

  • Stabils un kvalitatīvs ar ātrumu līdz 500Mb/s
  • Iespējama pakalpojumu atslēgšana uz laiku
  • Ls 5 atlaide pirmajam rēķinam
  • Interneta modems bez maksas
  • Ierīkošana BEZ MAKSAS

Piņķos izvēlies un piesaki interneta plānu –  optika 1, kura lejupielādes un augšupielādes ātrums būs līdz 20 Mbit/s. Ja šāds interneta ātrums ir par maz, tad Piņķos piesaki interneta plānu – optika 3 un saņem interneta ātrumu līdz 100 Mbit/s – gan lejupielādes, gan augšupielādes līdz 100 Mbit/s. Prasīgāki lietotāji Piņķos izvēlēsies interneta plānu – optika 4, kura interneta ātrums ir līdz 200 Mbit/s. Interneta plāna – optika 1 minimālais garantētais lejupielādes un augšupielādes ātrums ir līdz 10 Mbit/s, interneta plāna –  optika 3 minimālais garantētais lejupielādes un augšupielādes ātrums ir līdz 30 Mbit/s un 20 Mbit/s, bet interneta plāna – optika 4 minimālais garantētais lejupielādes un augšupielādes ātrums ir 30 Mbit/s un 20 Mbit/s. Visiem plāniem līdzi nāk 2 dinamiskās IP adreses, kas nozīmē, ka varēsi pieslēgt divus datorus, kuriem būs katram sava IP adrese. Ja arī ar 200 Mbit/s ir par maz, tad piesaki Lattelecom mājas komplektu VIP, kurā interneta pieslēguma ātrums ir līdz 500 Mbit/s, kas ir ātrākais interneta pieslēgums Piņķos.

Kas var pieteikt optisko internetu Piņķos

Ir tikai pāris ierobežojumi, lai saņemtu šo lielisko optisko internetu Piņķos: Pakalpojumu ierīko tikai fiziskām personām, kuras neveic komercdarbību un pakalpojums pieejams vietās, kur ir pakalpojuma tehniskās ierīkošanas iespējas.

Internets Piņķos

Ja Tev nav pieejams optiskais internets Piņķos, tad piesaki DSL internetu, kas arī ir stabils un ātrs interneta pieslēgums. DSL internets diemžēl nespēj attīstīt tik lielu interneta ātrumu, kā optiskais internets jeb nākotnes tīkls. Piesaki pakalpojumu internetā, jo tad Tu saņemsi vienreizēju atlaidi. Piedāvājums ir spēkā tikai privātpersonām piesakot jaunu pakalpojumu un neattiecas uz gadījumiem, kad tiek veiktas pārejas no viena sniedzēja pakalpojuma veida uz citu.