Optiskais internets Ozolniekos

Ātrs optiskais internets Ozolniekos par īpaši izdevīgām cenām ir pieejams no sniedzēja. Unikāls optiskais interneta pieslēgums Ozolniekos līdz pat visiem lielajiem Mbit/s, kas ir ļoti, ļoti liels interneta ātrums. Pārbaudi arī Tu, vai Tev ir iespējams pieslēgt optisko internetu Ozolniekos, kuru piedāvā interneta pakalpojumu sniedzējs.

Pieslēgt optisko internetu Ozolniekos

Izvēlies Labāko Plānu vai komplektu un piesaki jau tagad. Optiskais internets Ozolniekos tiek ierīkots bez maksas. Arī visas nepieciešamās iekārtas saņemsi bez maksas.

Interneta pieslēgums Ozolniekos

Ātrs interneta pieslēgums Ozolniekos – tas nozīmē vairāk laika un daudz ērtāka interneta lietošana. Tiklīdz Tavās mājās Ozolniekos būs ierīkots optiskais internets ar ātrumu līdz 20 Mbit/s vai līdz 100 Mbit/s vai līdz vairāk Mbit/s – Tu varēsi skatīties augstas kvalitātes interneta TV bez raustīšanās, kā tas parasti notiek, ja ir pārāk lēns internets. Liela izmēra faili, filmas, mūzika tiks lejupielādēta pāris sekundēs, jo optiskais internets liela izmēra failus spēj lejupielādēt neticamā ātrumā. Jaunākās spēles varēsi spēlēt bez problēmām. Ja nepieciešams pieslēdz vairāku datorus, jo arī tad optisko internetu noslogot būs ļoti grūti.

Unikāls optiskais internets Ozolniekos

Unikāls optiskais internets Ozolniekos nozīmē, ka optiskā interneta vadi tiek ievilkti līdz pat pašam dzīvoklim Ozolniekos, bet ne mājai, kas vairs nenozīmētu unikālu optisko internetu Ozolniekos, jo interneta ātrums tiktu dalīts ar kaimiņu un attiecīgi klients nesaņemtu tādu interneta ātrumu, kādu pasūtīja. Sniedzēja gadījumā katrs Ozolnieku klients saņem unikālu interneta pieslēgumu, kādu ir pasūtījis. Sniedzējs arī spēj garantēt minimālo lejupielādes un augšupielādes interneta ātrumu, kas ir uzrādīts pie katra interneta plāna.

Ietaupi piesakot internetā

Piesakot pakalpojumu internetā, saņemsi vienreizējo atlaidi! Atlaide tiek piešķirta pakalpojumiem – Internets 1, Internets 2, Internets 3, WiMax pieslēgums, Mājas komplekts 1, Mājas komplekts 2, Mājas komplekts 3, Internets 1 – mobilais, Internets 3 – mobilais, Internets 5 – mobilais, kā arī ierīkojot citus pakalpojumus, ja piesaki internetā. Viens rēķins, viens pakalpojumu piegādātājs un nodrošināts tehniskais atbalsts 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā.

Ja Tavā adresē nav noradīts, ka ir pieejams optiskais internets, piedāvā DSL interneta pakalpojumus Ozolniekos. Arī piedāvātais DSL interneta pieslēgums Ozolniekos ir ātrs, stabils un kvalitatīvs interneta pieslēgums. Optiskais internets un DSL internets – ir divas ļoti atšķirīgas tehnoloģijas. Abi spēj nodrošināt ātru interneta pieslēgumu, bet optiskais internets salīdzinājumā ar DSL pieslēgumu – spēj nodrošināt daudz lielāku interneta ātrumu. Sniedzējs piedāvā ierīkošanu bez maksas gan DSL interneta pieslēgumam Ozolniekos, gan optiskajam interneta Ozolniekos.

← Previous post

Next post →

1 Comment

  1. Evgenii

    nice post!

Leave a Reply