Optiskais internets Olainē ar ātrumu no 20 Mbit/s līdz 200Mbit/s. Abonējot komplektu iegūsi interneta pieslēgumu Olainē. Tas ir ātrs un stabils optiskais interneta pieslēgums Olainē, kura ierīkošana ir bez maksas.

Optiskais internets Olainē pieejams

Optiskā interneta lietotājiem ir pieejams 20 Mbit/s, 100 Mbit/s un cits ātrs optiskais internets, kas klientam ļauj izvēlēties savām un ģimenes vajadzībām un interneta lietošanas paradumiem piemērotāko pieslēguma veidu. Ar signāla pārveidotājiem un sadalītājiem optiskajam tīklam var pieslēgt vairākus datorus, televizorus un telefonu, lielā ātrumā pārraidot un saņemot datus, vienlaicīgi izmantojot interaktīvās televīzijas pakalpojumus un skatīties HD televīzijas kanālus. Šāds līdz šim privātajiem klientiem neredzētais optiskais internets Olainē ļauj daudz ērtāk izbaudīt internetu, lejupielādējot filmas, mūziku un citus liela izmēra materiālus negaidot veselu mūžību. Šī ir Tava iespēja pieslēgt ātrāko optisko internetu Olainē!

500 Mbit/s optiskais internets Olainē un Latvijā

Optiskā interneta lietotāji Olainē var abonēt 20 Mbit/s, 100 Mbit/s un 200 Mbit/s, bet ja ar to ir par maz, tad nepieciešamības gadījumā izvēlies labāko, jo abonējot sniedzēja VIP komplektu iegūsi interneta ātrumu līdz 500 Mbit/s. 500 Mbit/s ir lielākais interneta ātrums, kāds līdz šim privātpersonām piedāvāts Latvijā un Eiropā. 500Mbit/s ātru optisko internetu iespējams abonēt īpašā VIP komplektā, kas sevī ietver internetu, Interaktīvā televīziju, mājas telefonu un citus papildpakalpojumus.

Kāpēc pieteikt tieši optisko internetu Olainē:

  • Ātrs un kvalitatīvs optiskais internets Olainē
  • Vienlīdz augsts augšupielādes un lejupielādes ātrums
  • Minimālais garantētais lejupielādes un augšupielādes ātrums
  • Klientu serviss visu diennakti
  • Bezmaksas papildpakalpojumi, akcijas un atlaides
  • BEZMAKSAS IERĪKOŠANA UN INTERNETA MODEMS
Interaktīvā televīzija

Interaktīvā televīzija ir digitālā televīzija, kuras signāls tiek raidīts, izmantojot interneta pieslēgumu – sniedzēja optisko interneta pieslēgumu vai DSL interneta pieslēgumu. Interaktīvā televīzijā ir iekļauti paši populārākie un skatītākie TV kanāli. Interaktīvā TV piedāvā iznomāt filmas, kā arī tiek piedāvātas bezmaksas filmas – katru nedēļu viena bezmaksas filma. TV kanāliem ir iespējams izvēlēties valodu un subtitrus. TV kanāli pieejami tādās valodās, kā LV, RU, EN, SE, EN, FR, DE, IT. Izmantojot pārraižu arhīvu varēsi sev ērtā laikā noskatīties pēdējo piecu dienu laikā demonstrētos raidījumus un filmas. Turklāt izmantojot pakalpojumu ”uz raidījuma sākumu” iespējams atgriezties raidījuma sākumā un skatīties sev vēlamo pārraidi negaidot, kad tā parādīsies pārraižu arhīvā. TV programma, kura redzama turpat Interaktīvās TV ekrānā. Ieraksti TV pārraides, kuras vēlies noskatīties vēlāk vai atkārtoti. Turklāt pasūtīt ierakstu var jau piecas dienas iepriekš. Interaktīvās televīzijas abonentiem ir pieejama arī sadaļa Apollo ziņas, kas ļauj uzzināt aktuālos jaunums vēl pirms ziņu izlaidumiem, ielūkošanās avīzēs vai interneta portālos

Internets ir kļuvis par būtisku Tavas dzīves sastāvdaļu, jo mājas mūsdienās vairs nenozīmē atrautību no ārpasaules. Būdams mājās, Tu vienlaikus vari būt visur: bankā un bibliotēkā, veikalā un kinozālē, rakstīt vēstules un klausīties radio. Izvēlies ātru un stabilu interneta pieslēgumu Oleinē – optisko internetu Olainē par cenu, kurai grūti atteikt.