Optiskais internets Līvānos

Optiskais internets Līvānos ar ātrumu līdz 500 Mbit/s. Tas ir optiskais internets, kas ir ātrs un kvalitatīvs interneta pieslēgums. Ja Tev ir nepieciešams ātrs un kvalitatīvs interneta pieslēgums Līvānos par pieņemamu cenu, tad piesaki sniedzēja optisko internetu.

Optiskais interneta pieslēgums Līvānos

Optiskais internets Līvānos ar interneta ātrumu līdz 20 Mbit/s, 100 Mbit/s, 200Mbit/s un cits, kura interneta ātrums ir līdz pat 500 vai vairāk Mbit/s ļauj Līvānos dzīvojošiem daudz ērtāk izbaudīt internetu, lejupielādējot filmas, mūziku un citus liela izmēra materiālus negaidot veselu mūžību. Internets Līvānos un visā pasaulē ir kļuvis par pirmās nepieciešamības lietu, kas paaugstina efektivitāti un sniedz virkni ieguvumu. Optiskais pieslēgums ļauj Līvānu iedzīvotājiem kvalitatīvi izmantot piedāvātos komunikācijas pakalpojumus – profesionālo internetu, tālruni un digitālo televīziju. Turklāt optiskais internets ir vide, kas Līvānu iedzīvotājiem nākotnē ļaus ierīkot arī citus modernus risinājumus, nemainot esošo tīkla infrastruktūru.

Piesaki optisko internetu Līvānos

  • Ātrākais interneta pieslēgums Līvānos
  • Augsts augšupielādes un lejupielādes ātrums
  • Minimālais garantētais interneta ātrums
  • Klientu serviss visu diennakti
  • Bezmaksas papildpakalpojumi
  • BEZMAKSAS OPTISKĀ INTERNETA IERĪKOŠANA LĪVĀNOS

Pie papildpakalpojumiem var pieskaitīt arī iTV, kas ir interneta televīzija. TV dod iespēju skatīties TV savā datora ekrānā bez maksas. Interneta TV Jums piedāvā tādus kanālus, kā LNT, LTV1 un citus. Tajā ir atrodami arī maksas kanāli, kā piemēram, TV5, Discovery Channel, Eurosport, Animal Planet, PBK, Ren TV, NTV Mir, Nickelodeon, RTV International un citi populāri TV kanāli.

Ja tev svarīgs ātrs un kvalitatīvs optiskais interneta pieslēgums Līvānos, izvēlies optisko internetu! Ar signāla pārveidotājiem un sadalītājiem optiskajam tīklam var pieslēgt vairākus datorus, televizorus un telefonu, neticamā ātrumā pārraidot un saņemot datus, vienlaicīgi izmantojot interaktīvās televīzijas pakalpojumus un skatīties HD televīzijas kanālus. Tas nozīmē, ka ērti varēsi pieslēgt 2 datorus un abiem būs sava IP adrese. Jāpiebilst arī tas, ka nebūs problēmas pieslēgt vairāk kā divus datorus, jo optiskais internets Līvānos nodrošina liela ātruma interneta pieslēgumu.

Tiklīdz būsi interneta klients Līvānos, varēsi izveidot Mājas WiFi – bezvadu interneta pieslēgumu savās mājās. Jebkurā vietā savā mājoklī vai tā tuvumā Tu varēsi lietot visas ierastās datoru tīkla un interneta pieslēguma funkcijas. Mājas WiFi ir īpaši piemērots portatīvo datoru lietotājiem.

Optiskā interneta izvēlētā cenu stratēģija orientēta uz jaunās tehnoloģijas pieeju plašam patērētāju lokam, nevis turīgiem interneta lietotājiem. Optiskā interneta ierīkošana Līvānos ir bez maksas!  Arī nepieciešamās iekārtas no sniedzēja saņemsi bez maksas.

← Previous post

Next post →

1 Comment

  1. Izzi bija labs optiskais intrenets. Žēl, ka tas tik bieži pazuda, sāku nožēlot, ka izmantoju viņu pakalopojumus un pārgāju pie Lattelecom Viņi pēc meistara apmeklējuma piezvana un izjautā, vai viss čikiniekā. Lūk līmenis!!!

Leave a Reply