Ātrs un kvalitatīvs optiskais internets Liepājā ļaus izbaudīt interneta sniegtās priekšrocības un baudīt vienu no ātrākajiem interneta pieslēgumiem Pasaulē! Šādu iespēju Liepājā piedāvā optiskais internets. Optiskais internets Liepājā piemērots gan interneta iesācējiem, gan zinošiem interneta lietotājiem. Pats galvenais optiskā interneta cena ir ļoti pievilcīga.

Optiskais internets Liepājā pieejams

Pateicoties optiskā interneta zemajām cenām un tā kvalitātei – Liepāja ir viena no tām pilsētām, kurā optiskais internets ir ļoti pieprasīts. Ja Tev nepieciešams kvalitatīvs interneta pieslēgums par adekvātu cenu – piesaki optisko internetu Jau Tagad!

Atgādinu, ka katram klientam Liepājā tiek pieslēgts individuāls optiskā interneta pieslēgums, kas nav jādala ne ar vienu citu kaimiņu. Tas nozīmē to, ka interneta kabelis tiek aizvilkts līdz optiskā klienta dzīvoklim, kā rezultātā optiskā interneta klientam Liepājā nonāk, tāds interneta ātrums, kādu viņš ir pasūtījis. Kopā ar jebkuru optiskā interneta plānu saņemsi divas dinamiskās IP adreses. Divas IP adreses noderēs, ja gribēsi pieslēgt divus datorus, kā rezultātā katram būs sava IP adrese.

Optiskā interneta cenas Liepājā

Citviet Eiropā šāda veida optiskais internets ir salīdzinoši dārgs un pozicionēts turīgiem interneta lietotājiem. Sniedzējs izvēlējies citu stratēģiju – uzreiz to piedāvāt plašākai sabiedrībai par zemākām cenām. Lai pieslēgtu sniedzēja optisko internetu Liepājā, ir nepieciešams optiskais modems. Interneta modems un optiskā interneta ierīkošana ir bez maksas. Pašam interneta klientam Liepājā nāksies tikai maksāt ikmēneša abonēšanas maksu pretī saņemot kvalitatīvu pakalpojumu.

Internets

Internets ir starptautisks sakaru tīkls, kas ļauj datoru lietotājiem no dažādām zemēm apmainīties ar datoros ievadīto informāciju, spēlēt spēles internetā, skatīties televīziju, iepirkties interneta veikalos, norēķināties par interneta pakalpojumiem, maksāt digitālās televīzijas rēķinu un darīt teju visu. Internets mūsdienās kļuvis par svarīgu mūsu dzīves sastāvdaļu. Galvenais ir tas, lai tas būtu stabils internets, jo mūsdienās cilvēki vairs nevēlas lietot nekvalitatīvu un lēnu interneta pieslēgumu. Sniedzēja interneta pieslēgums (gan DSL internets, gan optiskais internets) ir ātrs un kvalitatīvs pieslēgums par cenu, kas Jūs iepriecinās.

Optisko internetu iespējams pieteikt neatejot no datora. Optiskā interneta pieteikums aizņems tikai pāris minūtes.

Ātrs un kvalitatīvs optiskais internets Liepājā!