Optiskais internets Jūrmalā

Ātrs, stabils un kvalitatīvs optiskais internets Jūrmalā. Jūrmalā ir pieejams ātrākais interneta pieslēgums Latvijā – optiskais internets ar ātrumu līdz 500 Mbit/s. Tas ir interneta pieslēgums ar vienlīdz augstu lejupielādes un augšupielādes ātrumu. Pats galvenais optiskā interneta cena un kvalitāte Jūs patīkami iepriecinās.

Optiskais internets Jūrmalā pieejams

Ja arī Tev ir nepieciešams kvalitatīvs pakalpojums par adekvātām cenām – Piesaki optisko internetu Jau Tagad!

Kāpēc interneta lietotāji Jūrmalā izvēlas optisko internetu?

Ātrākais optiskais internets Jūrmalā!
Vienlīdz augsts augšupielādes un lejupielādes ātrums
Minimālais garantētais interneta ātrums
Klientu serviss visu diennakti
Bezmaksas papildpakalpojumi
Augsta kvalitāte
ZEMAS CENAS
BEZMAKSAS IERĪKOŠANA UN INTERNA MODEMS

Optiskā interneta pieslēgums lietotājiem ļauj kvalitatīvi, bez laika un nervu bojāšanas izmantot ātra interneta priekšrocības – video augstā kvalitātē, online spēles bez attēla aiztures, failu apmaiņa, tūlītēja interneta vietnes ielāde un tā varētu turpināt bezgalīgi, jo optiskā interneta priekšrocības Jūrmalā ir grūti aprakstīt, bet patīkami izbaudīt!

Vai interneta pakalpojumi ir kvalitatīvi?

Sniedzēja pakalpojumi un optiskais internets ir augstā kvalitātē. To pierāda pakalpojuma sniedzēja lielais klientu skaits, kas ar katru dienu turpina augt. Pēc aģentūras TNS datiem, šobrīd lielākā interneta tirgus daļa gan privātpersonu, gan uzņēmumu segmentā ir sniedzējam, kas nodrošina internetu 42 % mājsaimniecību un 59% biznesa uzņēmumu. Arī klientu atsauksmes ir ļoti pozitīvas par sniedzēja optisko internetu Jūrmalā, jo par tādu pašu cenu ir pieejams daudz ātrāks internets – optiskais internets.

Optiskais interneta pieslēgums Jūrmalā

Optiskā interneta lietotājiem Jūrmalā ir pieejams 20 Mbit/s, 100 Mbit/s un 200 Mbit/s ātrs internets, kas klientam ļauj izvēlēties savām un ģimenes vajadzībām un interneta lietošanas paradumiem piemērotāko optiskā interneta pieslēguma veidu. Un visbeidzot, ja arī ar 200 Mbit/s ātru internetu Jūrmalā ir par maz, tad iesaku apskatīt Mājas Komplektu VIP, kurā ietilpst interneta pieslēgums ar ātrumu līdz 500 Mbit/s, interaktīvā televīzija, mājas telefons, videonovērošana un virkne citi bezmaksas papildpakalpojumi, kuri pieejami tikai sniedzēja klientiem!

Piesaki jau tagad un saņem atlaidi pirmajam mēneša maksājumam. Optiskā interneta ierīkošana un interneta modems Jūrmalā ir bez maksas!

← Previous post

Next post →

2 Comments

 1. Interneta lietotājs Jūrmalā.

  Nu tik brīnišķīgs raksts! Man vienkārši kādam sejā gribētos iesmērēt, šo rakstu, jo dzīvoju Jūrmalā, bet pat DSL man var pieslēgt tikai līdz 6 Mb/s!
  Majoros arī neko neesmu dzirdējis par optiku (topogrāfiskajiem idiotiem varu izstāstīt, ka Majori ir Jūrmalas centrs!).

  Kauguri nav tas pats, kas visa Jūrmala!

  P.S. Interesanti zināt, kāpēc internets ir piebārstīts ar ļoti līdzīgiem rakstiem, kas slavē Lattelecom optisko internetu ”Jūrmalā”?

 2. Internets TV

  Var būt daudz un dažādi iemesli, kāpēc tieši Jūsu vietā nav pieejams optiskais internets…
  Apkalpošanas dienests privātiem klientiem – 177

Leave a Reply