Optiskais internets Jēkabpilī

Beidzot arī Jēkabpilī ir uzsākti optiskā interneta izbūves darbi. Optiskais internets Jēkabpilī nodrošinās ātru un kvalitatīvu interneta pieslēgumu par patīkami zemu cenu. Pārbaudi Tagad, vai Tev ir pieejams optiskais internets.

Optiskais internets Jēkabpilī pieejams

Sniedzējs ir viens no retajiem pakalpojumu piegādātājiem, kas optisko internetu nodrošina līdz pat gala klienta dzīvoklim, proti, optiskā šķiedra tiek ievilkta klienta dzīvoklī, kas nodrošina augstāko iespējamo pakalpojuma kvalitāti. Lai nodrošinātu klientiem optiskā interneta piegādi līdz dzīvoklim, papildus optiskajai šķiedrai ir nepieciešams tehnisks risinājums, kas sastāv no tīkla mezgliem, sadalītājiem, kā arī gala iekārtām, kas veido būtisku daļu no kopējām investīcijām optikas tīklā.

Kāpēc Jēkabpilī izvēlēties optisko internetu

Ātrākais interneta pieslēgums Jēkabpilī

Klientu serviss visu diennakti

Garantētais interneta ātrums

Interneta televīzija Jūsu datorā (LNT, LTV, mūzikas video u.c)

Zemas cenas un augstas kvalitātes pieslēgums

Bezmaksas ierīkošana un bezmaksas interneta modems

Par optisko internetu Jēkabpilī

Optiskais internets ar katru dienu kļūst arvien populārāks un iedzīvotāju pieprasījums pēc optiskā interneta pieaug. Optiskais internets ietaupa mūsu naudu, laiku un nervus, jo tas ir daudz ātrāks un kvalitatīvāks nekā parastais dsl pieslēgums.

Optiskais internets jau tagad paver lielas iespējas informācijas laikmetā un palīdz tā lietotājiem savu dzīvi padarīt ērtāku un vienkāršāku gan privātajā, gan biznesa jomā. Tajā pašā laikā lielākās optiskā interneta iespējas, kas būtiski mainīs, uzlabos un atvieglos mūsu komunikāciju un ikdienu, ir vēl tikai gaidāmas, kad tiks izdomāts kāds pakalpojums, produkts vai veids, kas šķitīs tik loģisks un saprotams, ka lielākā daļa no mums to sāks lietot automātiski. Tie, kuriem būs optiskais internets, būs tam gatavi.

Kopā ar optisko internetu Jēkabpilī varēsi pieslēgt Mājas Wi-Fi jeb bezvadu internetu, kas ir labs risinājums, lai no jebkuras vietas savā mājoklī vai tā tuvumā tiktu nodrošināts kvalitatīvs interneta pieslēgums. Bezvadu interneta pieslēgums īpaši piemērots portatīvo datoru lietotājiem. Tas ir pievilcīgs un stabils bezvadu pieslēgums Jūsu mājās un sniedzēja Wi-Fi piekļuves vietās visā Latvijā – kafejnīcās, viesnīcās, 100 m rādiusā ap īpaši aprīkotajām taksofona kabīnēm.

Pieteikt optisko internetu Jēkabpilī

Interneta modems un optiskā interneta ierīkošana Jēkabpilī ir bez maksas. Ietaupi savu laiku un piesaki optiskos pakalpojumus internetā jau tagad.

← Previous post

Next post →

1 Comment

  1. Lidianyelis

    Par kantori Jucom traki ar viņiem. Pēc darba laika pikrtaski nav iespējams sazvanīt, problēmas risina vairāku nedēļu garumā. Vispirms mēģina izlocīties nav viņu vaina utt. Neiesaku.

Leave a Reply