Ļoti ātrs optiskais internets Daugavpilī, kas ir ātrākais optiskais internets Latvijā un viens no ātrākajiem Pasaulē. Internets ar vienlīdz lielu lejupielādes un augšupielādes ātrumu – optiskais internets.

Optiskais internets Daugavpilī pieejams

Kāpēc izvēlēties optisko internetu Daugavpilī

Sniedzējs piedāvā ātrāko interneta pieslēgumu Daugavpilī. Optiskā interneta cena Jūs patīkami pārsteigs un iepriecinās! Kopā ar optisko internetu bezmaksas saņemsi 2 dinamiskās IP adreses, profesionālu atbalstu visu diennakti un virkni citus papildpakalpojumus.

Daugavpils ir viena no pirmajām Latvijas pilsētām, kurā sniedzējs sāka piedāvāt optisko internetu. Daugavpilī optiskā sadales tīkla kabeļi tiek izvilkti caur kabeļu šahtām, kas ir daudz drošāk nekā gaisvadu instalācijas. Gaismas viļņus vadošās optiskās stikla šķiedras unikālais pieslēgums katram lietotājam, nodrošina pilnvērtīgu optiskā interneta pieslēgumu. Optiskais internets Daugavpilī nodrošina ilgstošu ieguvumu Daugavpils iedzīvotājiem, vienlaikus piedāvājot gan augstākās kvalitātes interneta pieslēgumu, gan televīzijas un telefonsakaru pakalpojumus.

Optiskā interneta lietotāji Daugavpilī šobrīd var abonēt 20 Mbit/s, 100 Mbit/s un citu Mbit/s ātru interneta pieslēgumu, kas klientam ļauj izvēlēties savām un ģimenes vajadzībām un interneta lietošanas paradumiem piemērotāko pieslēguma veidu. Prasīgāki interneta lietotāji Daugavpilī var pieteikt sniedzēja optiskā interneta mājas komplektu VIP, kura pieslēguma lejupielādes un augšupielādes ātrums ir līdz 500 Mbit/s. VIP Komplektā ietilpst mājas telefons, interneta pieslēgums ar lielu ātrumu un interaktīvā televīzija.

Tiklīdz Tavās mājās būs sniedzēja optiskais internets, varēsi ierīkot mājas Wi-fi. Tas ir bezvadu internets Tavās mājās un vairāk nekā 450 vietās visā Latvijā. Bezvadu interneta pieslēgums īpaši piemērots portatīvo datoru lietotājiem. Lai izmantotu Mājas WiFi Jums nepieciešams dators, kas ir aprīkots ar bezvadu tīkla karti. Jaunākajos portatīvo datoru modeļos bezvadu tīkla karte var būt jau integrēta. Lai ierīkotu mājas WiFi nepieciešams uzstādīt bezvadu bāzes staciju un ap to izveidot bezvadu tīklu. Ja Tavam datoram nav bezvadu tīkla kartes, pakalpojuma sniedzēja speciālists to ievietos un konfigurēs.