Ātrs un stabils optiskais internets Cēsīs par cenu, kura Jūs patīkami iepriecinās. Pasūti optisko internetu internetā un saņem vienreizēju atlaidi pirmajam rēķinam. Pārbaudi jau tagad, vai Tev ir pieejams optiskais internets.

Optiskais interneta pieslēgums Cēsīs

Latvijas vadošais elektronisko pakalpojumu sniedzējs šobrīd Cēsīs un citās Latvijas pilsētās izbūvē optiskās infrastruktūras tīklu, kas nodrošina Latvijas iedzīvotājus ar Eiropā ātrāko internetu. Optiskā interneta lietotājiem Cēsīs ir pieejams 20 Mbit/s, 100 Mbit/s un cits Mbit/s ātrs interneta pieslēgums, kas klientam ļauj izvēlēties savām un ģimenes vajadzībām un interneta lietošanas paradumiem piemērotāko pieslēguma veidu.

Pakalpojuma sniedzēja optiskais internets Cēsīs

Ja Tev pagaidām nav pieejams optiskais internets Cēsīs, tad dodies uz optikas tīkla pieejamības lapu, kur katrs Cēsu iedzīvotājs var pārbaudīt vai mājā ir pieejami optiskie pakalpojumi. Ja nav, tad ir iespējams balsot par savu māju un tādā veidā dot ziņu uzņēmumam, ka konkrētajā adresē gaida optisko tīklu.

Optiskais internets Cēsīs ļauj iedzīvotājiem kvalitatīvi izmantot sniedzēja piedāvātos komunikācijas pakalpojumus – profesionālo internetu, tālruni un digitālo televīziju. Turklāt optiskais internets ir vide, kas nākotnē ļaus ierīkot arī citus modernus risinājumus, nemainot esošo tīkla infrastruktūru. Piesaki pakalpojumu internetā un saņem atlaidi! Atlaide tiks piešķirta vienu reizi nākamajā sniedzēja rēķinā pēc pakalpojuma ierīkošanas. Piedāvājums neattiecās uz gadījumiem, kad tiek veiktas pārrejas no viena sniedzēja interneta pieslēguma veida uz citu.

Piesaki optisko internetu Cēsīs

Piesaki sev un savai ģimenei ātrgaitas optisko internetu par cenu, kas ievērojami neatšķiras no ierastā platjoslas interneta (DSL) cenas. Iespējams pārnākot pie sniedzēja pat varēsi ietaupīt uz interneta pakalpojumiem, jo optiskais internets iespējams izmaksās daudz lētāk nekā iepriekšējais interneta pieslēgums. Citviet Eiropā šāda veida pieslēgumi ir salīdzinoši dārgi un pozicionēti uz situētiem un turīgiem lietotājiem. Cēsīs un citās Latvijas pilsētās sniedzējs izvēlējies citu stratēģiju – uzreiz to piedāvāt plašākai sabiedrībai, jo šāda infrastruktūra palīdz ātrāk un kvalitatīvāk sazināties, tādējādi arī atbalstīs ekonomisko situāciju valstī un palīdzēs rasties jaunām idejām, kā šo neierobežoto kapacitāti izmantot.

Norvēģijā optiskais internets mēnesī, piemēram, maksā 160 eiro, kamēr Latvijā tā cenas ir sākot no pāris eiro. Jāatzīmē, ka Latvijas iedzīvotājiem ir iespēja lietot Eiropā ātrāko internetu, kāds pieejams privātpersonām – 500 Mbit/s, ko spēj nodrošināt sniedzēja optiskais pieslēgums. Ar signāla pārveidotājiem un sadalītājiem optiskajam tīklam var pieslēgt vairākus datorus, televizorus un telefonu, neticamā ātrumā pārraidot un saņemot datus, vienlaicīgi izmantojot interaktīvās televīzijas pakalpojumus un skatīties HD televīzijas kanālus.

Piesaki optisko internetu Cēsīs jau tagad, jo par interneta ierīkošanu Jums nebūs jāmaksā. Piesakot optisko internetu internetā – saņemsi atlaidi pirmajam rēķinam. Tagad arī Cēsīs ir iespēja lietot ātru un kvalitatīvu optisko interneta pieslēgumu, kura cena Jūs patīkami pārsteigs!