Optiskais internets Bauskā

Ātrs un kvalitatīvs optiskais internets ir pieejams Bauskas daudzdzīvokļu mājās par adekvātu cenu. Pārbaudi, vai Tev ir pieejams optiskais internets Bauskā ar ātrumu līdz 500 Mbit/s. Optiskā interneta ierīkošana Bauskā ir bez maksas.

Optiskais internets Bauskā līdz 500 Mbit/s

Bauskas daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem ir iespēja pieteikt optisko internetu ar ātrumu no 20 Mbit/s. Ir pieejami trīs interneta plāni – optika 1 (interneta ātrums līdz 20 Mbit/s), optika 3 (interneta ātrums līdz 100 Mbit/s), optika 4 (interneta ātrums līdz 200 Mbit/s). Ir pieejami arī dažādi komplekti, kas dod iespēju izvēlēties katram lietotājam sev piemērotāko mājas komplektu. Izvēlies mājas komplektu VIP, kurā ietilpst optiskais internets ar ātrumu līdz pat 500 Mbit/s, bezvadu interneta iekārtas, digitālā televīzija, kurai varēsi pieslēgt līdz 4 televizoriem, savs pakalpojuma sniedzēja menedžeris un daudz kas cits.

Sniedzēja interneta klienti var skatīties interneta TV  – Televīzija Jūsu datora ekrānā augstā kvalitātē. Tajā ir pieejami populāri Latvijas kanāli – LNT, LTV1, LTV7 un citi. 

Pasūtīt optisko internetu Bauskā

Optiskais tīkls aktīvi tiek izbūvēts visā Latvijā, kas nodrošina ātru un kvalitatīvu internetu un augstas kvalitātēs televīziju. Bauskas iedzīvotājiem tagad ir iespēja lietot vienu no ātrākajiem internetiem Eiropā un Pasaulē, baudīt augstās izšķirtspējas televīziju un izmantot bezmaksas balss sakarus. Tas viss par simbolisku abonēšanas maksu, bet interneta ierīkošana un citas nepieciešamās iekārtas tiek nodrošinātas bez maksas. Iepriekš saskaņotā laikā sniedzēja speciālists ieradīsies pie Tevis, lai ievilktu optisko kabeli, uzstādītu optisko modemu un pieslēgtu pakalpojumu, lai arī Tu un Tava ģimene Bauskā varētu lietot ātrāko internetu Latvijā.

Ar optisko internetu Bauskā lejupielādē un augšupielādē liela izmēra failus pāris minūšu laikā. Skaties augstas kvalitātes interneta televīziju, klausies interneta radio, sazinies ar draugiem video čatā, spēlē spēles, pieslēdz vairākus datorus un lieto internetu bez problēmām, jo optisko internetu būs ļoti grūti noslogot. Optiskais internets ir laba  izvēle, jo tas ir ātrs un kvalitatīvs internets, kuriem ir liels augšupielādes un lejupielādes ātrums.

Pārbaudi, vai Tev ir pieejams sniedzēja optiskais internets Bauskā. Tu vari pārbaudīt pēc telefona, pēc adreses pilsētā vai pēc adreses rajonā. Ja Tev jau ir pieejams sniedzēja optiskais internets Bauskā, tad piesaki pakalpojumu internetā. Piesakot pakalpojumu internetā, saņemsi vienreizējo atlaidi Ls 5, kas tiek piešķirta piesakot tikai internetā. Ja Tavā adresē Bauskā nav noradīts, ka ir pieejams optiskais internets, sniedzējs piedāvā DSL interneta pakalpojumus. DSL internets ir kvalitatīvs un uzticams interneta pieslēgums, ko lieto liela daļa Bauskas iedzīvotāju, kuriem galvenais ir kvalitāte. Ja Tu dzīvo laukos, tad apskati šo rakstu: par internetu laukos. Ir pieejami dažādi interneta pieslēgumi – ievadi tikai savu adresi, lai noskaidrotu, kāds pieslēgums Tev ir pieejams.

← Previous post

Next post →

2 Comments

 1. Labdien,

  vēlējos painteresēties, vai Uzvarā ir pieejams optiskais internets.

  Gaidīšu Jūsu atsauksmes,

  Ar cieņu,
  Nauris

 2. Internets TV

  Drīz būs

Leave a Reply