Sniedzēja ātrākais un kvalitatīvākais optiskais internets – Tagad pieejams arī Aizkrauklē. Optiskā interneta modems un ierīkošana ir bez maksas! Piesaki ātrāko optisko internetu Aizkrauklē jau Tagad, jo interneta abonēšanas maksa un kvalitāte Tevi patīkami iepriecinās!

Optiskais internets Aizkrauklē

Tagad optiskais internets arī Aizkrauklē dzīvojošiem palīdzēs ietaupīt laiku, naudu un nebojāt nervus, jo sniedzēja optiskais internets bieži vien salīdzinājumā ar klienta  iepriekšējo interneta pieslēgumu  izmaksā daudz lētāk, bet interneta ātrums ir daudzas reizes lielāks nekā iepriekšējam interneta pakalpojumu sniedzējam.

Par sniedzēja optisko internetu Aizkrauklē

Sniedzēja optiskā interneta priekšrocības ir skaidri redzamas jau pēc interneta ierīkošanas –  mūzikas un video failu lejupielāde un augšupielāde pāris sekunžu laikā ir normāla parādība. Ar optisko pieslēgumu filmas lejupielāde prasīs pāris minūtes. Beidzot arī kvalitatīvu online TV varēs skatīties bez aizķeres, spēlēt spēles un darīt visu iespējamo, ko līdz šim liedza iepriekšējais interneta pieslēgums, kas izmaksāja daudz dārgāk. Vai nebūtu muļķīgi lietot lēnāku interneta pieslēgumu, bet tai pat laikā maksāt vairāk, nekā izmaksā sniedzēja optiskais internets Aizkrauklē? Kopā ar sniedzēja optisko internetu Aizkrauklē bez maksas saņemsi  divas IP adreses, kas noderēs, ja gribēsi pieslēgt divus datorus, profesionālu atbalstu visu diennakti un virkni citus papildpakalpojumus, kas pieejami Tikai sniedzēja klientiem.

Ne mazāk svarīgs ieguvums būs tas, ka pie sniedzēja optiskā interneta pieslēdzot vairākus datorus – interneta lietotājs Aizkrauklē nejutīs īpašas izmaiņas (varēs turpināt lejupielādēt filmas, klausīties radio, skatīties TV vai augstas kvalitātes video bez nekādām izmaiņām), bet ja tas tiek izdarīts ar parasto interneta pieslēgumu, tad interneta lietošana var sagādāt galvas sāpes.

Unikāls optiskais internets Aizkrauklē

Jāpiebilst arī tas, ka sniedzēja interneta lietotāji saņem unikālu interneta pieslēgumu, jo interneta kabelis tiek nogādāts līdz pat klienta dzīvoklim. Latvijā daudzi interneta pakalpojumu sniedzēji interneta kabeli pievelk tikai līdz mājai,  kā rezultātā internets tiek izdalīts uz visiem šīs mājas interneta lietotājiem. Tas arī izskaidro, kāpēc ir tik daudz pozitīvas atsauksmes par sniedzēja interneta pieslēgumiem.

Aizkrauklē tiek piedāvāti vairāki interneta plāni un komplekti, kas interneta lietotājam Aizkrauklē ļauj izvēlēties sev piemērotāko, piemēram optiskais internets kopā ar interaktīvo TV un telefonu. Sniedzēja optiskas internets Aizkrauklē ir pareiza izvēle, jo optiskā interneta modems un ierīkošana arī ir bez maksas.