Optiskais internets Ādažos

Optiskais internets Ādažos no uzticama interneta pakalpojumu sniedzēja. Tas ir ātrs un stabils optiskais internets Ādažos. Katrs klients saņem unikālu optisko interneta pieslēgumu Ādažos, kā arī minimālo garantēto lejupielādes un augšupielādes interneta ātrumu.

Pieteikt optisko internetu Ādažos

Optiskais internets Ādažos ar ātrumu no 20 Mbit/s. Pārbaudi jau tagad, vai Tev ir pieejams optiskais internets Ādažos. Ja Tavā mājoklī ir pieejams optiskais internets, tad piesaki  optisko internetu Ādažos un lieto mūsdienīgu pieslēgumu par adekvātu cenu. Ja Tev vēl nav pieejams  optiskais internets Ādažos, tad nobalso par savu māju un liec arī saviem kaimiņiem nobalsot par Jūsu māju, lai dotu signālu, ka Jūsu mājā gaida pieprasīto  optisko internetu, kas ir pieejams arī Ādažos. Tu vari iesniegt arī kolektīvo pieteikumu, kas varētu vēl paātrināt optiskā interneta ierīkošanu Ādažos Jūsu mājā.

Ja Jūs dzīvojat daudzdzīvokļu mājā, kurā ir vismaz 60 dzīvokļi (māja var būt ar vairākiem korpusiem), tad izdrukā kolektīvo pieteikumu veidlapu, apzini kaimiņus, kas arī ir ieinteresēti un nosūti pieteikumu sniedzējam, kur jau tiks izvērtēts investīciju lielums un potenciālo klientu daudzums, no kā arī ir atkarīgs lēmums par to vai sākt optiskā tīkla būvniecību uzreiz vai tomēr vēl nogaidīt. Lai kaimiņi būtu vairāk ieinteresēti, sniedzējs uzreiz piedāvā atlaides, ja interesentu skaits ir pietiekoši liels.

Optiskais internets un TV Ādažos

Optiskais internets Ādažos ļauj iedzīvotājiem kvalitatīvi izmantot sniedzēja piedāvātos komunikācijas pakalpojumus – profesionālo internetu, tālruni un digitālo televīziju. Digitālā televīzija kopā ar optisko internetu ir pieprasīts komplekts, jo digitālā TV piedāvā pašus populārākos un skatītākos TV kanālus – vairāk kā 90 TV kanāli katrai gaumei. Tā nav tikai digitālā televīzija, jo Tev būs pieejami papildpakalpojumi –  video noma, TV pārraižu arhīvs, TV raidījumu ierakstīšana, Uz raidījuma sākumu,  Grāmatzīme, Atgādinājums, Valodas izvēle, Subtitri, TV programma, Karaoke, Kanālu bloķēšana, Apollo ziņas un citi papildpakalpojumi.

Papildpakalpojumi

Papildpakalpojumi, kurus var saņemt sniedzēja interneta klienti – Interneta TV, Fiksēta IP adrese, E-pasts, Mājas WIFI, Atslēgšana uz laiku. Piesaki pakalpojumu internetā un ietaupi laiku un naudu. Tu saņemsi atlaidi, kura tiks atrēķināta no pirmā rēķina. Atlaide tiks piešķirta vienu reizi nākamajā sniedzēja rēķinā pēc pakalpojuma ierīkošanas. Piedāvājums ir spēkā tikai privātpersonām piesakot jaunu pakalpojumu un neattiecas uz gadījumiem, kad tiek veiktas pārejas no viena sniedzēja pakalpojuma veida uz citu. 

← Previous post

Next post →

1 Comment

  1. Vēlos pieslēgt internetu ādažos

Leave a Reply