Ātrs, stabils un kvalitatīvs optiskais internets ar ātrumu līdz 500Mb/s. Piesakot optisko internetu un citus pakalpojumus internetā!

Ātrums vienmēr ir bijis interneta pieslēguma problēma un optiskā interneta ieviešana ir, atrisinājusi šo problēmu. Optikas interneta pieslēgums uzveic bezvadu savienojumu ar lielu apjomu, atstājot pēdējā tehnoloģijas uz novecošanu. Šajā laikmetā, informācijas iegūšanas un apmaiņas ātrums ir nepieciešamība.

Pieteikt tikai optisko internetu

Izdariet to internetā, lai ietaupītu laiku un naudu!

Kāpēc izvēlēties optisko internetu

Ātrs optiskais internets – Sniedzējs piedāvā ātrāko interneta pieslēgumu Latvijā. Ar internetu var ietaupīt ne tikai laiku un nervus, bet arī naudu.

Diennakts atbalsts – Sniedzējs strādā tā, lai kļūtu par klienta pirmo izvēli. Ar  palīdzības dienestu iespējams sazināties cauru diennakti zvanot pa bezmaksas tālruni, rakstot uz e-pastu vai izmantojot twitteri.

Stabils internets – Pakalpojumu sniedzēja galvenais plus ir tāds, ka interneta pieslēgums ir augstā kvalitātē, tāpēc sniedzējs spēj garantēt minimālo lejupielādes ātrumu un minimālo augšupielādes ātrumu.

Mājas komplekti – Piedāvājumā ir dažādi komplekti, piemēram, internets kopā ar TV, internets kopā ar TV un mājas telefonu utml. Viens rēķins, viens pakalpojumu sniedzējs un viens palīdzības dienests – Tas ir daudz ātrāk un ērtāk.

Pieteikt optisko internetu komplektā

Tā būs izdevīgāk!

Pateicoties pakalpojumu zemajām cenām un kvalitātei – sniedzēja pakalpojumi ir ļoti pieprasīti. Ja arī Tev ir nepieciešams kvalitatīvs pakalpojums par adekvātu cenu – izvēlies savu pakalpojumu Jau Tagad!

Optiskie pakalpojumi tiek ierīkoti tikai fiziskām personām, kuras neveic komercdarbību.

Optiskie pakalpojumi ir pieejami vietās, kur ir pakalpojuma tehniskās ierīkošanas iespējas.

Par optisko internetu

Optiskais internets ir bijis pieejamas jau kādu laiku. Optiskā šķiedra ir balta, caurspīdīga stikla šķiedra, kas ir izgatavota no silīcija dioksīda un ir tikai nedaudz platāka par cilvēka matu. Optiskās šķiedras šodien kalpo vairākās nozarēs, un tiek plaši izmantotas optisko šķiedru sakaros, to izmantošanas efektivitātes dēļ, raidot lielos attālumos ar lielāku joslas platumu.

Šī tehnoloģija ir pazīstama, jo tā spēj nosūtīt lielu informācijas daudzumu no vietas uz vietu. Starp galvenajiem tā atklāšanas ieguvumiem ir ievērojams telefona sakaru un interneta ātruma uzlabojums. Šīs nelielās stikla šķiedras bija galvenā šīs paaudzes attīstība. Tā ir arī būtiski palīdzējusi realizēt informācijas revolūciju.

Salīdzinot ar regulāru bezvadu savienojumu, optiskā interneta pārsvars ir mērāms miljonos. Ņemot vērā to, optiskais interneta pieslēgums ir viens labs jauninājums.

Gaismas ātruma pieslēgums vairs nav tikai sapnis. Ar optisko internetu, tagad ir iespējams pārsūtīt neticamu datu apjomu savā datorā tikai sekunžu laikā. Šī jaunā tehnoloģija, bez šaubām, lauzīs jaunas robežas un radīs jaunus risinājumus pasaulē.