Mājokļa interneta pieslēgums tiek patstāvīgi uzlabots visā Latvijā, kur tehnoloģijas nekad nestāv uz vietas. Agrāk, lai ” mūs” savienotu tika izmantota tehnoloģija, kas nespēja nodrošināt ātru interneta pieslēgumu, bet ar optiskā un DSL interneta ieviešanu un tās straujo izplatību, tie spēj piedāvāt interneta pieslēgumus atbilstoši mūsdienu interneta iespējām.

Interneta pieslēgums mājās

Pieslēdzot mājas internetu no DSL vai optiskā interneta tarifiem, Jūs saņemsiet drošu un stabilu interneta pieslēgumu.

Optiskās tehnoloģijas (optiskais internets) pret DSL tehnoloģijām

1 . Izturība pret traucējumiem. Optiskās šķiedras nevada elektrību, jo tās ir veidotas no stikla, kas savukārt novērš zemēšanas nepieciešamību un padara tās imūnas pret elektromagnētiskajiem pārrāvumiem, pat zibeni. Atšķirībā no vara kabeļiem, optika darbojas, izmantojot gaismas impulsus, padarot to par lietojamu ārpus telpām un elektrības kabeļu tuvumā.

2 . Efektivitāte un drošība. Pārsūtīt informāciju ar lielāku precizitāti ir iespējams ar optisko internetu gandrīz “neierobežoto pārraides apjomu”. Tā var piedāvāt lielāku datu pārraides apjomu lielākos attālumos nekā vara kabeļi. Rezultāts ir ļoti ātrs interneta pieslēgums.

3. Nav nepieciešama kopšana. Optika nav jūtīga pret ūdeni un ķīmiskajām vielām, jo tā ir izgatavota no stikla. Šķiedru optika gandrīz nemaz nav pakļauta bojājumu riskam no skarbiem elementiem. Tas ievērojami samazina uzturēšanas un pakalpojumu izmaksas, salīdzinot ar vara kabeļiem. Tas nozīmē, ka interneta pakalpojuma sniedzējs var piedāvāt draudzīgākas cenas saviem interneta lietotājiem.

4 . Drošība. Tā nerada fizisku traumu draudus kabeļa pārrāvuma gadījumā. Elektrības vietā, tā pārraida datus, izmantojot gaismu. Lietotāji nav pakļauti ievainojuma riskam no uguns, dzirkstelēm vai strāvas.