Mājas komplekts ir lielisks piedāvājums, kurā ietilpst stabils un ātrs interneta pieslēgums, gan fiksētās tālruņa līnijas abonēšana, gan pati mūsdienīgākā televīzija Latvijā!

Izvēlies savai mājai vispiemērotāko komplektu!

Komplektos pieejamie pakalpojumi:

Internets – stabils un kvalitatīvs ar lielu ātrumu

Interaktīvā TV – mūsdienīgākā televīzija

Virszemes TV – pieejama teju visā Latvijā

Mājas tālrunis – bezmaksas sarunas sniedzēja tīklā, izdevīgi tarifi zvaniem uz ārzemēm

Bonusi labākajiem komplektiem:

Interneta TV – televīzija datorā – TV tiešraides kanāli, TV arhīvs

piekļuve publiskajam Wi-Fi tīklam – lieto internetu jau 1300+ vietās visā Latvijā

Bezmaksas sarunas sniedzēja tīklā. Runā, cik ilgi gribi, jo par sarunām sniedzēja tīklā visā Latvijā Tev vairs nekad nebūs jāmaksā!

Īpaši izdevīgi tarifi zvaniem uz ārzemēm. Zvanot uz ASV, Beļģiju, Dāniju, Franciju, Igauniju, Itāliju, Īriju, Izraēlu, Kanādu, Krieviju, Lielbritāniju, Lietuvu, Nīderlandi, Norvēģiju, Poliju, Somiju, Spāniju, Šveici, Ukrainu, Vāciju un citur.

Kuru no mājas komplektiem izvēlēties?

Visos komplektos ietilpst stabils un ātrs interneta pieslēgums. Ja uzskati, ka tev ir nepieciešams ļoti ātrs interneta pieslēgums, tad vari izvēlēties mājas komplektu 3 ar interneta pieslēgumu līdz 10Mbit/s. Arī mājas komplekts ekonomiskais nenozīmē tikai ekonomēt, bet interneta pieslēgums būs nedaudz mazāks. Ja uzskati, ka tev nepieciešama pati mūsdienīgāka televīzija Latvijā, tad izvēlies mājas komplektu ar TV. Tā nav parasta televīzija. Varēsi ierakstīt savus iemīļotos raidījumus un noskatīties vēlāk. Iespējama valodas un subtitru izvēle. Papildus varēsi nomāt filmas un seriālus neizejot no mājām.

Arī mājas komplektiem tāpat, kā tikai interneta pieslēgumam ir pieejami papildpakalpojumi.

Bezmaksas papildpakalpojumi – Interneta TV un Wi-Fi

Labākajiem mājas komplektiem ir pieejama interneta TV un piekļuve publiskajam Wi-Fi tīklam bez maksas. Interneta TV – augstas kvalitātes televīzija Tavā datorā (populārākie TV kanāli un TV arhīvs). Wi-Fi – piekļuve publiskajam Wi-Fi tīklam vairāk kā 1300 vietās visā Latvijā.