Mājas komplekti un TV

Komplektā izdevīgāk – par vienu cenu Tu vari abonēt komplektu, kurā ietilpst stabils un ātrs interneta pieslēgums, fiksētās tālruņa līnijas abonēšana un pati mūsdienigāka televīzija Latvijā! Par sarunām sniedzēja tīklā visā Latvijā Tev vairs nekad nebūs jāmaksā!

Visiem komplektiem ir papildus komeplekti, kas atšķiras gan interneta pieslēguma, gan cenas ziņā, lai tos apskatītu – spied uz sevis interesējošā piedāvājuma.

Mājas komplekts ir īpašs piedāvājums – par vienu cenu Tu vari abonēt komplektu, kurā ietilpst gan stabils un ātrs interneta pieslēgums, gan fiksētās tālruņa līnijas abonēšana.

Runā, cik ilgi gribi, jo par sarunām sniedzēja tīklā visā Latvijā Tev vairs nekad nebūs jāmaksā!

Varēsi izmantot iespēju – zvanot uz ASV, Beļģiju, Dāniju, Franciju, Igauniju, Itāliju, Īriju, Izraēlu, Kanādu, Krieviju, Lielbritāniju, Lietuvu, Nīderlandi, Norvēģiju, Poliju, Somiju, Spāniju, Šveici, Ukrainu, Vāciju un citur lētāk!

Papildu priekšrocības pakalpojuma sniedzēja klientiem:

– skaties savas iemīļotās TV pārraides datora ekrānā;

– 5 e-pasta adreses bez maksas;

– 2 dinamiskās IP adreses;

– Palīdzības dienests – profesionāls atbalsts visu diennakti.

Tiklīdz būsi pakalpojuma sniedzēja interneta klients, varēsi abonēt Mājas Wi-Fi – bezvadu interneta pieslēgumu. Jebkurā vietā savā mājoklī vai tā tuvumā Тu varēsi lietot visas ierastās datoru tīkla un interneta pieslēguma funkcijas: lasīt jaunākās ziņas, saglabāt un izdrukāt dokumentus. Mājas Wi-Fi ir īpaši piemērots portatīvo datoru lietotājiem.

← Previous post

Next post →

1 Comment

  1. Bail Bond

    thank you for the informative read.

Leave a Reply