Mājas interneta pieslēgums

Mājas interneta pieslēgums ir piemērots risinājums mājas lietošanai. Tas ir lēts & stabils un ātrs. Mājas interneta pieslēgums jums nodrošinās pieeju globālajam tīklam 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā neierobežotos apjomos.

Izvēloties mājas interneta pieslēgumu jums nebūs jāuztraucas par internetā pavadīto laiku, lejupielādēto datu apjomu, jo tas viss ir bezmaksas. Par mājas interneta pieslēgumu jāmaksā konkrēta abonēšanas maksa.

Latvijā daudzi telekomunikācijas tīkli tika izvietoti deviņdesmito gadu sākumā un pašreiz jau ir tehniski novecojuši, nespēj nodrošināt esošo pieprasījumu tādā kvalitātē, kādai tai ir jābūt mūsdienās. Ja tie netiek uzlaboti un vai nomainīti pret jauniem, tad attiecīgi kvalitāte nav tā labākā.

Dsl interneta pieslēgums

Pakalpojuma sniedzējs jau laiku atpakaļ veica darbus pie interneta ātruma palielināšanas DSL pieslēgumiem mājsaimniecībām. Sākotnēji tika palielināti ātrumi interneta pakalpojumiem ar lejupielādes ātrumu 2 Mbit/s un 5 Mbit/s. Vietās, kur tehniskās iespējas to pieļauj, 2 Mbit/s interneta ātrums tika palielināts uz 4 Mbit/s, bet 5 Mbit/s ātrumu uz 8 Mbit/s.

Optiskais pieslēgums

Optiskais internets nodrošina maksimālu drošību un maksimālu apmierinātību pat visprasīgākajiem klientiem. Attiecībā uz klientiem, kas vēlas ātrāku internetu, tagad ir īstais laiks lai pieslēgtos nākotnes tīklam jeb optiskam internetam. Sniedzējs turpina attīstīt ”nākotnes tīklu” Latvijā. To izmantojot katrs iegūs iespējas, kas padarīs viņa dzīvi ērtāku, mūsdienu informācijas laikmetā.

Sniedzēja optiskā tīkla jauda jau pašlaik ir paredzēta visplašāko telekomunikāciju pakalpojumu sniegšanai, tai skaitā HDTV (televīzija ar augstu izšķirtspēju) tehnoloģija, telefonija un internets ar ātrumu līdz 200 Mbit/s. Optiskais internets ļauj pilnā mērā izbaudīt ne tikai interneta, bet arī televīzijas pakalpojumus.

Papildpakalpojumi

Ja interesē LTV7 un citu populāru TV kanālu tiešraide internetā, tad Tev būtu jāzina, ka pakalpojuma sniedzēja klientiem ir pieejama bezmaksas interneta TV. Ar sniedzēja Mājas komplektiem viss kļūst iespējams! Bez papildus maksas mājas komplektos ir iekļauti: interneta TV un/vai Wi-Fi. Lai saņemtu Interneta TV un/vai Wi-Fi bez papildus maksas, izvēlies un piesaki kādu no sniedzēja Mājas komplektiem.

← Previous post

Next post →

1 Comment

  1. Ikram

    Pirms ņemiet Lattelecom optiku pēc peeiedzrs saku, ka pēdējā laikā bremzē ārzemju nets, tad kad ir brīvdienas un vakari, jo visi kaut ko velk.LTK ārzemju truba =14 Gbits = 1750 MB/s, ar 100Mbits optiku var vilkt ar ātrumu 12.5 Mb/s, ja visi tā velk, tad pietiek ar 140 cilvēkiem, lai iztērētu visu ātrumu, ņemot vērā to, ka pie optikas ir saslēgušies entās štukas cilvēki, tad izdariet secinājumus paši.

Leave a Reply