Lētākais no DSL interneta pieslēgumiem ir interneta ekonomiskais. Lētākās internets Jums piedāvā stabilu un kvalitatīvu interneta pieslēgumu par saprātīgu cenu. Pasūti internetu ekonomisko internetā un saņem vienreizēju atlaidi pirmajam rēķinam.

Pieslēgt lētu un stabilu internetu

Viens rēķins, viens komunikāciju piegādātājs un viens palīdzības dienests!

Lētākais interneta pieslēgums

Internets ekonomiskais ir stabils interneta pieslēgums, kuram varēsi pieslēgt līdz 2 datoriem un katram būs sava dinamiskā IP adrese. Uzticams interneta pakalpojumu sniedzējs neaizmirsīs savu klientu informēt par minimālo garantēto interneta ātrumu. Lētākais interneta pieslēgums – interneta ekonomiskais Jums piedāvā minimālo garantēto interneta ātrumu – minimālais garantētais lejupielādes ātrums 1 Mbit/s un minimālais garantētais augšupielādes ātrums 256 Kbit/s.

Kā ierīkot lētāko internetu

Jums būs nepieciešams tehniskais aprīkojums. Interneta ierīkošanai nepieciešams DSL modems – iekārta, kas nodrošina interneta pieslēgumu. Slēdzot līgumu interneta ierīkošana un citas nepieciešamās iekārtas ir bez maksas. Ja netiek slēgts līgums, tad modema cena ir 30 lati un 15 santīmi. Lai ierīkotu lētāko internetu, mājās jābūt fiksētajai tālruņa līnijai, kuru pieslēgs speciālists. Kā jau tika minēts, tad slēdzot līgumu tas viss ir bez maksas. Neslēdzot ilgtermiņa līgumu – interneta un tālruņa līnijas pieslēgšana izmaksās 20 lati un 15 santīmi. Ja Tavās mājās jau ir sniedzēja mājas telefons, tad Tev ir vairāki varianti, kā ierīkot internetu:

  1. Ierīko lētāko pieslēgumu pats izmantojot interneta pieslēgšanas paku, kurā ir viss nepieciešamais interneta pieslēgšanai. Šo interneta pieslēgšanas paku var pasūtīt ar kurjeru, aizpildot pieteikuma formu, vai iegādāties sniedzēja veikalos. Klienti arvien vairāk izvēlas ierīkot internetu ar pieslēgšanas paku, jo tas ir ātri, ērti un daudz izdevīgāk.
  1. Otrs variants ir ļaut internetu ierīkot speciālistam, kurš visu izdarīs Tavā vietā. Arī neslēdzot līgumu Tu vari ierīkot internetu ar interneta pieslēgšanas paku, kas ir bez maksas.
Ietaupi piesakot lētāko internetu

Piesaki internetā un saņem atlaidi pirmajam rēķinam. Piedāvājums ir spēkā tikai privātpersonām piesakot jaunu pakalpojumu un neattiecas uz gadījumiem, kad tiek veiktas pārejas no viena pakalpojuma veida uz citu. Tu vari ietaupīt arī slēdzot līgumu, jo tad internets izmaksās daudz lētāk. Labākais ir tas, ka pakalpojuma pārvietošana uz citu adresi ir bezmaksas. Lētākais DSL internets sevī ietver tehnisko atbalstu 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā.

Pārliecinies jau tagad, vai Tavās mājās ir tehniski iespējams ierīkot lētāko interneta pieslēgumu – Internetu ekonomiskais vai 1, 2, 3 u.c. pakalpojumus no vadošā interneta pakalpojumu sniedzēja. Piesaki internetu komplektā kopā ar TV vai kādu no sniedzēja pakalpojumiem. Jāatgādina, ka Tikai sniedzēja klientiem ir pieejami dažādi papildpakalpojumi.