Lattelecom un IZZI digitālā televīzija

Labākā prece, protams, vienmēr būs tā, kura piedāvā vairāk vērtības par mazāku cenu, un šajā rakstā varēs lasīt par to, kura no televīzijas pakām ir izdevīgāks pirkums – un vai kādu no tām vispār var saukt par izdevīgāku par otru. Lasi par Lattelecom un IZZI televīziju – izvēlies sev un savai ģimenei piemērotāko pakalpojumu sniedzēju.

Lattelecom digitālā televīzija

Iesākumā apskatīsim piedāvāto interaktīvo televīziju.

Lattelecom interaktīvās TV Pieslēgšana ir bezmaksas, ja vien to dari pats, tāpat kā IZZI gadījumā ir vajadzīgs dekoderis un DSL modems, kā arī Lattelecom interneta pieslēgums vai telefona līnija, kura, tiesa, jau ir ievilkta lielākajā daļā Latvijas. Lattelecom, atšķirībā no IZZI, ir pieejams aptuveni 60% Latvijas, bet Lattelecom digitālās televīzijas galvenais pluss ir tieši funkcionalitāte, kura ļauj skatīties nokavētus raidījumus gandrīz kā atsevišķus video failus.

Neslikts ir arī papildus pakalpojumu (tematiskās papildus paketes, kino noma, karaoke, raidījumu ierakstīšana, TV arhīvs) plašais klāsts. Svarīga ir arī kanālu bloķēšanas iespēju, lai kontrolētu to, ko bērni var vai nevar skatīties, kā arī iespēja mainīt kanālu valodu – liela daļa kanālu ir pieejami 2-3 valodās; Angļu, Krievu, Latviešu.

IZZI digitālā televīzija

Pašlaik lielākā problēma ir pieejamība. IZZI digitālā televīzija ir pieejama tikai daļā Rīgas, un dažos attālākos Rīgas rajonos. Funkcionāli IZZI daudz neatpaliek no Lattelecom piedāvātās televīzijas. Iztrūkst jau pieminētā Lattelecom piedāvātā raidījumu atkārtojumu sistēma, bet pārējie pakalpojumi – digitāla programma, kanālu valodas maiņa, u.c., ir pieejami. Galvenais IZZI trūkums ir apdalīta pieejamība un… tas, ka IZZI. Vēl šobaltdien internetā neapsīkst neapmierināto klientu sūdzības par IZZI klientu apkalpošanu un pakalpojumu pieejamību – bet izskatās, ka situācija lēnām mainās, un sūdzību par digitālo televīziju ir mazāk, nekā neskaitāmo sūdzību par šīs kompānijas ievilkto internetu.

Kanālu izvēle abās televīzijās ir gandrīz identiska, taču, kaut arī IZZI kanālu ir vairāk, Lattelecom pakās ir vairāk populāro kanālu, tāpēc lielajam vairumam klientu pievilcīgāks ir Lattelecom piedāvājums. Izmaksas ir gandrīz identiskas – abos kantoros jāslēdz ilgtermiņa līgumi, kuri palīdz izbēgt no ierīkošanas maksām un papildus samaksas par aprīkojumu.

IZZI un Lattelecom  – kura digitālā televīzija Labāka?

Kopumā, var teikt, ka Lattelecom digitālā televīzija ir drošāka izvēle par IZZI piedāvāto digitālo televīziju, ne tikai reto sūdzību dēļ, bet arī pavisam vienkārša iemesla – pilnīgākas funkcionalitātes – dēļ. IZZI varētu izvēlēties cilvēki, kuriem ir svarīgi skatīties pēc iespējas vairāk kanālu.

Precīza informācija ir atrodama pakalpojumu sniedzēju mājas lapās!

← Previous post

Next post →

1 Comment

  1. Lucky

    That’s relaly thinking at a high level

Leave a Reply