Lattelecom televīzija un Baltcom televīzija – kuru no šīm divām ir piemērotākā tieši Tev? Lattelecom ir Baltijā lielākais televīzijas pakalpojumu sniedzējs, bet Baltcom ir Baltijā lielākais kabeļtelevīzijas operators.

Lattelecom digitālā televīzija

Lattelecom digitālo televīziju plašākai publikai sāka piedāvāt 2007. gadā, un pašlaik piedāvā funkcijām bagātāko televīziju visā Latvijā. Tās lielākais pluss ir skatīties raidījumus gandrīz kā video failus – ja kādu raidījumu nokavē, tad to var viegli pārtīt uz sākumu, kā arī funkcijas ala karaoke un filmu noma – šīs funkcijas arī ir tās, kuras piekabina ‘interaktīvā’ pie ‘televīzija’.

Lattelecom šobrīd piedāvā trīs televīzijas platformas – Interaktīvo televīziju (signāls līdz televizoram tiek piegādāts pa interneta vadu), Virszemes televīziju (signāls līdz televizoram tiek piegādāts pa gaisu un tiek uztverts ar antenu) un Interneta televīziju (televīziju var skatīties, izmantojot jebkuru interneta pārlūku), kas līdztekus informatīvi izklaidējošiem, filmu, sporta, ziņu un bērnu kanāliem piedāvā arī plašu filmu nomu, filmu apskatus, TV pārraižu arhīvu un TV programmu. Interaktīvā un virszemes televīzija ir digitālā televīzija, bet interneta TV ir augstas kvalitātes interneta televīzija.

Baltcom digitālā televīzija

Baltcom ir digitālās televīzijas veterāni, un to piedāvā jau kopš 2003. gada nogales. Baltcom saviem TV skatītājiem piedāvā TV pakas – Mazais (kabeļtelevīzija), Pamata (digitālā televīzija) un Lielais (digitālā televīzija). Baltcom piedāvā arī HD kanālus cilvēkiem, kuri vēlas izbaudīt augstāko pieejamo televīzijas kvalitāti. Pieslēguma maksas, gluži tāpat kā Lattelecom, nav, ja līgumu slēdz uz ilgāku laiku, bet acīs duras tas, ka ir mazāk iespēju pieslēgt tieši tos kanālus, kuri interesē – tie tik pat labi var būt arī tikai dārgākajā programmu paketē.

Interaktīvo televīziju sauc par interaktīvo televīziju tieši tādēļ, ka tā ir interaktīva – lietotājam ir lielas iespējas šo to pielāgot, skatīties raidījumus, kuri neiet, un lielā mērā ietekmēt programmu un kanālus pēc saviem ieskatiem, bet Baltcom digitālā televīzija vairāk ir tieši televīzija šī vārda klasiskajā izpratnē – tāpēc, ja jūs vēlaties jaunu pieredzi, nevis vienkārši televīziju ar kaut ko līdzīgu teletekstam, iesakām izvēlēties tieši Lattelecom piedāvāto interaktīvo televīziju.

Digitālā televīzija

Digitālās televīzijas ieguvumi pār analogo televīziju ir skaidri redzami, jo Lattelecom un Baltcom piedāvātā digitālā televīzija, ir augstas kvalitātes, ar kaudzi dažādu jaunievedumu, un pavisam noteikti ir labāka par analogo TV – pie tam, tā ir vienīgā iespēja redzēt televīziju vietās, līdz kurām kādu iemeslu dēļ apraides signāls nenonāk.

Precīza informācija ir atrodama pakalpojumu sniedzēju mājas lapās!