Visiem Lattelecom Interaktīvās televīzijas abonentiem ir pieejama videonoma. Videonomā ir pieejams vairāk nekā 200 filmu par ļoti zemu cenu. Turklāt tas viss nāk kopā ar Interaktīvās televīzijas bonusiem. Šajā rakstā apskatīsim to, kāpēc kāds varētu vēlēties pieslēgt Lattelecom Interaktīvo televīziju, kā arī to, kādas iespējas piedāvā šajā televīzijā pieejamā videonoma.

Kāpēc pieslēgt Interaktīvo televīziju

Interaktīvajai televīzijai ir neskaitāmas priekšrocības. Tā ļauj ierakstīt raidījumus; apskatīt raidījumus TV arhīvā; izveidot kanālu sarakstus; un tā tālāk. Šis ieskats ir niecīgs, taču, izsakoties īsi, galvenais Interaktīvās televīzijas trumpis ir tās piemērojamība. Nedaudz poētiskā valodā — Interaktīvā televīzija ļauj jums kontrolēt televīziju, nevis televīzijai kontrolēt sevi.

Lattelecom ērtā Interaktīvā televīzija turklāt ļauj televīziju tālāk pielāgot savām vajadzībām, piemēram, aizslēdzot dažus kanālus (starp citu, kopā pieejami vairāk nekā 110 kanāli, bet pamata pakā pieejami 38 kanāli) un izveidot personalizētus kanālu sarakstus, piemēram, bērniem multfilmu kanālus, bet sev kanālus ar trilleriem vai šausmu filmām.

Kāpēc izvēlēties videonomu

Pirmkārt, tā ir lēta. Tu vari pasūtīt individuālas filmas, kam piemērota maksa, un tā reti ir lielāka par latu. Iespējams iegādāties arī abonementu, kas dos jums pieeju 200 filmām uz veselu mēnesi tikai par 3 latiem, turklāt filmu saraksts katru mēnesi atjauninās, ļaujot jums skatīties pavisam citas filmas par to pašu mēnešmaksu. Videonomā pieejama arī „ballīšu programma” – varat pasūtīt arī karaoki.

Otrkārt, izmantot Lattelecom videonomu ir ātrāk (un likumīgāk), nekā filmas lejupielādēt internetā. Turklāt video nomā ir pieejamas arī Latvijā ražotas filmas, piemēram, „Amatieris”, „Rīgas sargi”, kā arī „Dokumentālists” un citas. Mēs pamatoti sūdzamies, ka Latvijā veidotās filmas ir grūti pieejamas, taču ar Lattelecom videonomu labākās latviešu filmas kļūst pieejamas tikai ar dažiem pults klikšķiem.

Treškārt videonoma ir ērta! Interaktīvā televīzija pati par sevi ir unikāls piedāvājums ar to, ka to ir izcili ērti izmantot. Tās TV gids ļauj apskatīt aktuālos raidījumus un to aprakstus, bet citas opcijas ļauj, piemēram, nomainīt televīzijas (vai filmas) valodu. Turklāt, ja vēlaties noskatīties kādu pārraidi, kamēr skatāties kādu iznomātu filmu, jūs varat filmu apstādināt un vieta, kurā jūs filmu skatījāties, nekur nepazudīs.

Interaktīvā televīzija

Tātad, sasummējot visu rakstīto, var teikt, ka video noma ir lēts, ērts un ātrs veids, kā skatīties sev interesējošas filmas.