Lattelecom optiskais internets – lēti, ātri, stabili

Kopš 2011. gada Lattelecom – Latvijā lielākā elektronisko pakalpojumu sniedzēja – optiskais internets ir pieejams vairāk, nekā 418 000 mājsaimniecību. Ar Lattelecom pakalpojumiem saistās gan tādi jēdzieni kā kvalitāte, drošība un ātrums, bet visvairāk – pieejamība. Lattelecom pat mazākās pilsētās dzīvojošajiem piedāvā izmantot Latvijā ātrāko internetu.

Kādu “optiku” Lattelecom piedāvā un kurās pilsētās?

Uzzināt, kur pieejams Lattelecom optiskais internets, var mājaslapā optika.lattelecom.lv. Turklāt šajā mājaslapā var arī balsot par vietām, kur tas vēl nav ierīkots. Optiskais internets pieejams gan komplektā ar citiem Lattelecom pakalpojumiem, gan atsevišķi:

 • Internets ar ātrumu līdz 50Mb/s
  Šī ‘standarta paka’ būs pietiekama visiem, kam ir vēlme internetā straumēt filmas un augstas kvalitātes video.
 • Internets ar ātrumu līdz 100Mb/s
  Ar šādu ātrumu varat ļoti ātri lejupielādēt lielākus failus, piemēram, spēles, filmas vai apjomīgus dokumentus. Salīdzinājumam – viena filma parasti aizņem aptuveni 1,4GB diska, bet ar ātrumu 100mb/s to var lejupielādēt pat aptuveni divu minūšu laikā (tas gan ir atkarīgs no vietnes, no kuras faili tiek lejupielādēti).
 • Internets ar ātrumu līdz 200Mb/s
  Šis interneta pieslēgums piemērots ikvienam, kurš vēlas straumēt pašas augstākās kvalitātes video bez kādām bažām. Šāds interneta ātrums laikam piemērots tiem, kas, piemēram, izmanto datu glabāšanu ārpus sava datora – piem., Google Drive vai DropBox.

Kāpēc izvēlēties Lattelecom pakalpojumus?

Lattelecom ir firma ar lielisku klientu apkalpošanu, latvisku garu un mežonīgi ātru internetu. Lattelecom ne tikai pagājušogad tika nominēts balvām par labāko klientu apkalpošanu, bet arī bija 3. iekārojamākā darbavieta Latvijā. Kompānijas tēlu vēl vairāk uzspodrina tās sponsorētās akcijas, kā, piemēram, “Pieslēdzies, Latvija”, kas šogad vairāk nekā 6680 vecāka gada gājuma cilvēkiem bez maksas iemācīja datorprasmes.

Viss ir pavisam vienkārši – izvēlēties Lattelecom ir labais tonis!

← Previous post

Next post →

2 Comments

 1. Atzīmējot Lattelecom Interaktīvās TV 5 gadu jubileju, Lattelecom TV Video nomā 8 nedēļas būs pjemiaeas papildus jaunas 50 filmas, kuras klienti var skatīties bez maksas.

 2. Internets TV

  Paldies par informāciju!

Leave a Reply