Kvalitatīvi interneta pakalpojumi par pievilcīgām cenām. Internets, Televīzija un Mājas telefons ir tie pakalpojumi, kurus var pieteikt atsevišķi vai komplektā. Piesaki pakalpojumu vai izvēlies mājas komplektu, jo komplektā būs izdevīgāk. Viens rēķins, viens komunikāciju piegādātājs un viens palīdzības dienests.

Tie ir Latvijā ātrākie interneta pakalpojumi līdz 500 Mbit/s. Ja tev svarīgs kvalitatīvs pakalpojums par cenu, kura Tevi patīkami pārsteigts, tad piesakies pakalpojumiem jau tagad. Tiklīdz sāksi lietot interneta pakalpojumus, varēsi skatīties arī interneta TV augstā kvalitātē. Šis pakalpojums pieejams tikai sniedzēja interneta klientiem.

Izvēlēties savu interneta pakalpojumu

 Kvalitatīvi interneta pakalpojumi

Internets ir kļuvis par būtisku Tavas dzīves sastāvdaļu, jo mājas mūsdienās vairs nenozīmē atrautību no ārpasaules. Būdams mājās, Tu vienlaikus vari būt visur un tāpēc ir nepieciešams ātrs un stabils pakalpojums par adekvātu cenu. Sniedzējs Jums piedāvā ātru un stabilu pakalpojumu par lielisku cenu. Tiek piedāvāti dažādi interneta pieslēguma veidi, kas klientam ļauj izvēlēties savām un ģimenes vajadzībām un interneta lietošanas paradumiem piemērotāko pieslēguma veidu. Ātrākais internets Latvijā ir optiskais internets. Optiskais internets nodrošina ievērojami ātrāku piekļuvi filmām, mūzikai un lielu failu ielādei pāris sekundēs. Pārbaudi jau tagad, vai Tev ir pieejams ātrais un kvalitatīvais optiskais internets.

Optiskais internets ir ātrs un kvalitatīvs pakalpojums ar vienlīdz augstu augšupielādes un lejupielādes ātrumu. Jums tiks piedāvāts minimālais garantētais lejupielādes un augšupielādes ātrums, klientu serviss visu diennakti, bezmaksas papildpakalpojumi, dažādas akcijas un atlaides. Pats galvenais IERĪKOŠANA UN INTERNETA MODEMS ir bez maksas!