Ir daudzi iemesli, kāpēc cilvēki izvēlas mainīt savu pašreizējo interneta pakalpojumu sniedzēju. Bet nav svarīgi, kāpēc Jūs domājat to mainīt; ir svarīgi zināt, ko uzņēmumi var piedāvāt. 

Ko piedāvā interneta sniedzējs

Optiskais internets Jūsu mājās

Jaunākās ziņas par šo labi zināmo interneta, TV un telefona pakalpojumu sniedzēju ir tas, ka tas piedāvā visplašāko piedāvājumu kā jebkura interneta kompānija. Atšķirībā no daudziem citiem konkurentiem šodienas tirgū, šis pakalpojumu sniedzējs nodrošina klientam iespēju izvēlēties starp vairāku veidu interneta pieslēgumiem – DSL un optiskais internets ir populārākie. Citas izvēles ietver bezvadu pakalpojumu klēpjdatoriem, publisko Wi-Fi pieeju un daudzas citas iespējas.

DSL internets

DSL jeb ciparu abonenta līnija izmanto esošo tālruņa līniju, lai nodrošinātu interneta pieslēgumu. Šī iespēja var piedāvāt klientam lielākas ērtības. Lielākais DSL lejupielādes ātrums var pārsniegt 10 Mbit/s, kas piedāvā lielu ātrumu lielākajai daļai lietu, ko Jūs vēlaties paveikt internetā.

Optiskais internets

Šī uzņēmuma optisko iespēju sauc par optisko internetu un tā piedāvā ātrāko interneta veidu, kas šodien pieejams tirgū. Optiskās internets ir tik ātrs, jo tas izmanto speciālu sistēmu, lai nodrošinātu internetu Jūsu mājās. Šī līnija, kas ir izgatavota no optiskās šķiedras kabeļa, kas tiek izmantots tikai, lai pārraidītu interneta signālu, piedāvā tīru savienojumu bez pārrāvumiem ideālai interneta lietošanai. Optiskās šķiedras interneta ātrums var sasniegt līdz 100 Mbit/s un vairāk.

Pieņemamas cenas

Šis uzņēmums piedāvā arī labas cenas. Ar pieslēgumiem, sākot no dažiem latiem, internets ir pieejams praktiski jebkurai mājsaimniecībai. Protams, pirms izvēlēties jebkuru plānu no jebkura pakalpojumu sniedzēja, ir ieteicams noteikt, kam tieši Jūs izmantosit internetu, lai Jūs varētu izvēlēties to ātrumu, kas atbilstu Jūsu interneta lietošanas paradumiem.

Lēnāks interneta ātrums var būt vairāk, nekā pietiekams kādam, kas izmanto internetu, lai pārbaudītu e-pastu vai bankas bilanci internetā. Tāpat, ātrs interneta ātrums būs piemērotāks tiem, kam patīk spēlēt augstas kvalitātes spēles un skatīties filmas internetā. Neatkarīgi no tā, vai Jūs esat rets vai patstāvīgs lietotājs, sniedzējs nodrošina ātrumu, kas Jums ir nepieciešams par cenu, kādu vēlaties.

Nav svarīgi, vai Jūs izmantojat internetu biznesam vai izklaidei, Jūsu savienojuma uzticamība ir vissvarīgākais faktors. Un uzticamība ir vēl viena iezīme, kas palīdz šim uzņēmumam saglabāt klientu uzticību. Tehniskais atbalsts, kas ir pieejams visu diennakti, līdz ar to iespēja runāt ar tehniķi, ir palīdzējusi tūkstošiem klientu atrisināt savas tehniskās problēmas ātri un viegli.