Kāpēc izvēlēties optisko internetu?

Optiskais internets ir uzticams un kvalitatīvs ātrgaitas interneta pieslēgums. Īpaši piemērots, lai apmierinātu visus tos, kam ir apnicis gaidīt lielu failu lejupielādi neskaitāmas stundas. Pateicoties optiskā interneta ātrumam lielus failus iespējams lejupielādēt pāris sekundēs, skatīties youtube HD video bez aizķeršanās un darīt līdz šim neiespējamas lietas ar smaidu.

Kāpēc izvēlēties optisko internetu

Optiskais internets ir stabils, ātrs un par pieņemamām cenām. Interneta pakalpojumu sniedzēji izvēlas dažādas stratēģijas, lai ieinteresētu cilvēkus jeb pavēstītu, ka viņiem nav ko zaudēt piesakot optisko internetu. Kā piemēru var minēt Somijas valdību, kura visiem tiem, kas izmanto optisko internetu sniedz dažādas nodokļu atlaides. Latvijā un sniedzējs ir izvēlējies citu ceļu – piedāvāt optisko internetu par zemām cenām, tādējādi iegūstot maksimāli daudz klientu, kuri ir apmierināti ar pakalpojumu.

Arī pasaulē prot novērtēt sniedzēja optisko internetu – kā vēsta pasaules mēdīji Latvijā interneta pieslēgums ir vidēji divas reizes ātrāks nekā ASV. Šeit iet runa par sniedzēja optisko internetu. Sniedzējs spēj piedāvāt interneta pieslēgumu līdz pat 500Mbit/s, kas ir ātrākais interneta ātrums Latvijā un Eiropā, kāds līdz šim piedāvāts privātpersonām.

Veiktie testi parāda, ka tas nav reklāmas triks, bet tiešām optiskā ātrums klientam uzrādās tāds, kādu pasūtīja. Šobrīd Optiskā interneta lietotājiem ir pieejams 20 Mbit/s, 100 Mbit/s un cits Mbit/s ātrs interneta pieslēgums, kas klientam ļauj izvēlēties savām un ģimenes vajadzībām un interneta lietošanas paradumiem piemērotāko pieslēguma veidu.

Optiskais internets diemžēl nav pieejams lielākajā daļā lauku teritoriju. Pārbaudi pats, vai Tev ir pieejams optiskais internets. Optiskais internets ir ļoti laba izvēle!

← Previous post

Next post →

3 Comments

  1. mate do you have a twitter?

  2. Milagros

    Varetu vel ieviest siktlako interneta nodrosinataju un vajadzetu dalit regionos austrumzemgala/rietumzemgale, dienvidlatgale/ziemellatgale utt, jo piemeram tas pats LMT internets pat uz Rigas robezas jau ir nozelojams pasakums?Diemzel nekas nav minets par pavadoninternetu, kas varetu but visralakais risinajums tiem 90% Latvijas teritorijas, kas nav pilseta, jo piemeram astra vai SES piedavja jau loti sakarigu cenu visa Eiropa un pat bija loti interesants projekts bezmaksas vienvirziena internetam, sat@Once SES Astra bezmaksas interneta projektu, ko varetu reanimet.

Leave a Reply