Lētākais, ātrākais un iespējams ērtākais variants ir ierīkot internetu ar interneta pieslēgšanas paku. Tas ir pavisam vienkārši, jo nepieciešams izpildīt pamācību un interneta pieslēgums būs ierīkots. Interneta pieslēgšanas paku vari iegādāties kādā no RIMI hipermārketiem, MAXIMA lielveikalos, sniedzēja veikalos un citur.

Kā pieslēgt internetu?

Noskaties pamācību, kā pieslēgt internetu izmantojot interneta pieslēgšanas paku:

Ja Tev ir nepieciešama palīdzība, tad droši zvani uz sniedzēja klientu apkalpošanas tālruni, kurš ir pieejams 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā.

Piesaki pakalpojumu internetā

Piesaki pakalpojumu internetā un ietaupi naudu, jo piesakot internetā saņemsi atlaidi pirmajam rēķinam.

Atlaide tiek piešķirta pakalpojumiem – Internets 1, Internets 2, Internets 3, WiMax pieslēgums, Mājas komplekts 1, Mājas komplekts 2, Mājas komplekts 3, Internets 1 – mobilais, Internets 3 – mobilais, Internets 5 – mobilais, kā arī ierīkojot sniedzēja Interaktīvo TV, ja piesaki internetā. Atlaide pirmajam rēķinam arī tiek piešķirta jaunajiem ātrgaitas interneta pakalpojumiem.

Atlaide tiks piešķirta vienu reizi nākamajā sniedzēja rēķinā pēc pakalpojuma ierīkošanas. Piedāvājums ir spēkā tikai privātpersonām piesakot jaunu pakalpojumu un neattiecas uz gadījumiem, kad tiek veiktas pārejas no viena sniedzēja pakalpojuma veida uz citu.

Kur saņemt ierīkošanas paku, lai pieslēgtu internetu

Aizpildot izvēlētā pakalpojuma pieteikuma formu, iegādājies Interneta pieslēgšanas paku. Interneta pieslēgšanas paka tiks nogādāta 3 dienu laikā bez maksas jebkurā Latvijas vietā (piegādi veiks kurjerdienests; kurjeri neveic iekārtu saslēgšanu).

Interneta pieslēgšana

Interneta pieslēgšanas pakā ir iekļauts DSL modems, modema barošanas bloks, sadalītājs, divi tālruņa vadi un Ethernet vads. Tas viss ir nepieciešams, lai klients varētu ierīkot internetu pats, kas ir daudz ātrāk un izdevīgāk, jo nebūs jāmaksā par ierīkošanu. Tas arī īsumā viss, lai pieslēgtu internetu – ātri, ātri un izdevīgi.