Izmērīt interneta ātrumu

Tu vari izmērīt sava interneta pieslēguma lejupielādes un augšupielādes ātrumu bez maksas. Interneta ātruma mērītājs pieejams jebkuram interneta lietotājam. Lai sāktu mērīt interneta ātrumu, nospiediet: Begin Test.

Kā izmērīt interneta ātrumu:

Ar šo bezmaksas rīku, ko piedāvā SPEEDTEST vari izmērīt interneta ātrumu. Ieteicams pirms darba sākšanas izslēgt visas liekās programmas, kas varētu patērēt liekus resursus, kā piemēram skype, bitcomet u.c

Pieslēguma ātrumu ietekmē ne tikai pieslēguma parametri un tā kvalitāte, bet arī tas, pie kāda no interneta resursiem (lapām, portāliem vai pat citiem lietotājiem) Jūs vēršaties un cik augsta ir šī resursa noslogotība. Piemēram, ja, lejupielādējot filmu no cita lietotāja, tiek uzrādīts ļoti mazs lejupielādes ātrums, tas nenozīmē, ka problēma ir interneta pieslēgumā, bet, iespējams, tā lietotāja pieslēgums, no kura tiek lejupielādēta filma, ir noslogots (arī citi lietotāji no šī resursa lejupielādē informāciju).

Interneta ātrums

Populārākās mērvienības, kādās izsaka interneta pieslēguma ātrumu, ir

kilobiti sekundē (Kb/s)

kilobaiti sekundē (KB/s), 1 kilobaits = 8 kilobiti

megabiti sekundē (Mb/s), 1 megabits = 1024 kilobiti

4 Comments

 1. te nu šī vienādība nav pareiza:
  megabiti sekundē (Mb/s), 1 megabits = 1024 kilobiti

  kilobaiti būtu pareiz….

 2. A varbūt ir pareiz kilobaits

 3. LRR paziņojumā biržai informē, ka vienošanās ar AS «Swedbank» attiecībā uz kredītlīgumiem, kuru darbības termiņš beidzas šogad, un iespējamo saistību nepildīšanu (defoltu) pret banku nav panākta.

  Bankas atteikums saistīts ar rūpnīcas finanšu situāciju un bankas pārliecības par pasūtījumu apjoma palielināšanos trūkumu.

 4. Uzņēmuma apgrozījums samazinājies par 1% attiecībā pret 2015.gada sešu mēnešu apgrozījumu, savukārt uzņēmuma zaudējumi pērn pirmajā pusgadā bija 1,33 miljoni eiro.

  Pirmajā pusgadā DLRR koncerns eksportēja savu produkciju uz astoņām valstīm, kopējais eksporta apjoms bija 4,5 miljoni eiro (2016.gada sešos mēnešos – 4,7 miljoni eiro). Galvenie eksporta virzieni 2016.gada sešos mēnešos bija ES valstis Igaunija, Polija un Lietuva, kā arī trešās valstis – Krievija, Baltkrievija, Uzbekistāna.

  Otrajā ceturksnī pasūtītājam AS «Pasažieru vilciens» tika nodoti pirmie trīs vilcieni DR1. Pasūtītājs piemēroja naudas sodu 10% apmērā par modernizācijas projekta realizācijas termiņu neievērošanu, kas DLRR radīja zaudējumus.

  DLRR koncerna konsolidētais neto apgrozījums pērn bija 19,2 miljoni eiro un tas ir 4% samazinājums attiecībā pret 2014.gada apgrozījumu, teikts DLRR revidētajā konsolidētajā finanšu pārskatā, kas iesniegts biržai «Nasdaq Riga».

  DLRR koncerns 2015.gadā cietis 2,5 miljonu eiro zaudējumus, kas ir vairāk nekā divas reizes lielāki nekā 2014.gadā ciestie 1,1 miljona eiro zaudējumi.

  DLRR lielākais akcionārs ar 47,97% akciju ir Igaunijas AS «Skinest Rail», 25,27% akciju pieder Igaunijas AS «Spacecom», 15,37% – Igaunijas «LLC Lokomotiiv Investeeringuud», bet pārējiem akcionāriem – 11,39%.

Leave a Reply