Interneta pieslēgums un interaktīvā TV – par vienu cenu Tu vari abonēt komplektu, kurā ietilpst stabils un ātrs interneta pieslēgums un pati mūsdienigāka televīzija Latvijā!

Interaktīvā TV signāls tiek pārraidīts digitālā formātā, un tāpēc tas ir augstā kvalitātē. Atšķirībā no analogās TV, tas sniedz iespēju skatīties daudz vairāk TV kanālu un nodrošina dažādus interaktīvus papildpakalpojumus.

Interaktīvās TV kanālu pakās ir iekļauti paši populārākie kanāli – Latvijas TV kanāli, ziņu TV kanāli, izklaides, filmas, mūzika, bērniem, zinātnes TV kanāli, kā arī TV kanāli pieaugušajiem.

Sniedzēja Interaktīvā TV ir interneta televīzija (IP TV) – televīzijas signāls tiek raidīts, izmantojot platjoslas interneta pieslēgumu. Tas nozīmē, ka mājās nav jāvelk papildu kabeļi vai pie mājas jāstiprina satelīta šķīvis. Pa vienu vadu (tālruņa līniju) var nodrošināt gan interneta, gan televīzijas pieslēgumu.

Papildu priekšrocības interneta klientiem:

ITV – skaties savas iemīļotās TV pārraides datora ekrānā;

– 5 e-pasta adreses bez maksas;

– 2 dinamiskās IP adreses;

– Palīdzības dienests – profesionāls atbalsts visu diennakti.

Tiklīdz būsi sniedzēja interneta klients, varēsi abonēt Mājas Wi-Fi – bezvadu interneta pieslēgumu. Jebkurā vietā savā mājoklī vai tā tuvumā Тu varēsi lietot visas ierastās datoru tīkla un interneta pieslēguma funkcijas: lasīt jaunākās ziņas, saglabāt un izdrukāt dokumentus. Mājas Wi-Fi ir īpaši piemērots portatīvo datoru lietotājiem.