Mūsdienās ir pieejami desmitiem interneta piekļuves sniedzēju. Daudzi no šiem interneta pakalpojumu sniedzējiem izmanto atšķirīgus veidus, kā piekļūt internetam. Visi interneta pakalpojumu sniedzēji saviem piedāvātajiem pakalpojumiem piemēro arī dažādas cenas. Ja Jūs neesat informēti par interneta pakalpojumu sniedzēju atšķirībām, tad šis ceļvedis izstāstīs Jums patiesību par interneta pakalpojumu sniedzējiem.

Interneta pieslēguma veidi

Optika

Vispirms Jums ir jāzina, kādus atšķirīgus veidus interneta pakalpojumu sniedzēji izmanto, lai Jūs varētu pieslēgties internetam. Tie var piedāvāt iezvanpieeju, DSL un optisko internetu. Iezvanpieeja ir vislēnākais interneta piekļuves veids. Tas izmanto modemu, kas savienojas ar Jūsu telefona līniju. Tas nozīmē, ka Jums nepieciešama īpaša tālruņa līnija tieši Jūsu datoram, lai izmantotu šī veida interneta savienojumu. DSL ir ātrāks nekā Iezvanpieejas pieslēguma veids. DSL izmanto Jūsu esošo tālruņa līniju, lai izveidotu datu piegādes sistēmu, lai ļautu Jums piekļūt internetam. Optiskais pieslēgums ir ātrākais veids, kā piekļūt internetam. Optiskais internets izmanto ātrgaitas kabeļu modemu un optiskās šķiedras kabeļu tīklu. Jums nav nepieciešama tālruņa līnija šāda veida interneta pieslēgumam. Optiskais internets Latvijā ir labākais risinājums, ja meklējat ātru, kvalitatīvu un drošu interneta pieslēgumu.

Dažādi interneta pakalpojumu sniedzēji piedāvā dažādus līdzekļus, kā piekļūt internetam.  Latvijas interneta pakalpojumu sniedzēji piedāvā optisko internetu (IZZI, Baltcom, Balticom un citi). Pieprasītākie interneta pakalpojumu sniedzēji ir tie, kas izmanto optisko internetu, jo cilvēki vairs nevēlais lietot lēnu interneta pieslēgumu. Lai atrastu labāko interneta pieslēgumu, nepieciešams salīdzināt.

Interneta cena

Izvēloties starp interneta pakalpojumu sniedzējiem, vispirms noteikti izlemiet, cik tieši Jūs vēlaties maksāt. Iezvanpieeja ir lētākais interneta pakalpojumu veids, tomēr tā ir vislēnākā interneta pieslēguma metode. Optiskais internets internets ir dārgāks interneta izmantošanas veids, bet ne dārgākais, un tam reti ir traucējumi (kas var notikt ar iezvanpieejas un DSL interneta pakalpojumiem).

Jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam būtu jānodrošina Jums neierobežota piekļuve internetam, bezmaksas e-pasta konti un bezmaksas tehniskais atbalsts. Ja interneta pakalpojumu sniedzējs to nepiedāvā, Jums noteikti vajadzētu izvēlieties citu pakalpojumu sniedzēju. Turklāt, paturiet prātā, ka daudzi interneta pakalpojumu sniedzēji jaunajiem klientiem piedāvā dažādas atlaides un īpašos piedāvājumus.

Tā ir visa nepieciešamā informācija, kas Jums ir jāzina, izvēloties savu interneta pakalpojumu sniedzēju. Apskatiet dažādus piedāvājumus un veiciet izpēti, lai redzētu, kurš uzņēmums atbilst Jūsu vajadzībām un kurš piedāvā labākās cenas. Ar nelielu pacietību, Jums vajadzētu atrast īsto interneta pakalpojumu sniedzēju tieši Jums.