Ātrs optiskais internets Talsos dod iespēju lietot kvalitatīvu pakalpojumu par lielisku cenu. Ātrgaitas optiskais internets Talsos ļaus tā lietotājiem kvalitatīvi izmantot sniedzēja piedāvātos pakalpojumus – internetu, tālruņa sarunas un Televīziju. Pārbaudi jau tagad, vai Tev ir pieejams optiskais internets.

Pārbaudīt interneta pieejamību

Optiskā interneta lietotāji Talsos šobrīd var abonēt 20 Mbit/s, 100 Mbit/s un citu ātru interneta pieslēgumu. Ir iespējams arī abonēt VIP komplektu.

Šāds interneta ātrums ļaus ne tikai jaunā kvalitātē izbaudīt pašreiz pieejamos pakalpojumus, bet arī strauji attīstīties nākamās paaudzes interneta pakalpojumiem. Pieejami arī lēti un kvalitatīvi DSL interneta pieslēguma tarifi. Talsos tiek piedāvāti dažādi interneta pieslēguma veidi, kas klientam ļauj izvēlēties savām un ģimenes vajadzībām un interneta lietošanas paradumiem piemērotāko pieslēguma veidu.

Arī DSL interneta pieslēgums ir ātrs internets, jo sniedzējs palielināja interneta ātruma pastāvīgā platjoslas interneta lietotājiem Latvijā.  Interneta ātrums tika palielināts privāto klientu pakalpojumiem ar lejupielādes ātrumu 2Mbit/s un 5 Mbit/s, palielinot šo pakalpojumu ātrumus attiecīgi līdz 4Mbit/s un 8Mbit/s.

Izvēlies savu interneta pieslēgumu no sniedzēja piedāvātajiem un piesaki pakalpojumu internetā jau šodien. Piesakot pakalpojumu internetā saņemsi vienreizēju atlaidi pirmajam rēķinam. Pēc pieteikuma ar Tevi sazināsies operators, lai palīdzētu izvēlēties labāko pakalpojumu, atbildētu uz Taviem jautājumiem un vienotos par ērtāko laiku pakalpojuma ierīkošanai.