Internets Rīgā ar neticami lielu ātrumu, kas var būt līdz pat 500 Mbit/s –  optiskais internets Rīgā un citur Latvijā. Abonē optisko internetu Rīgā līdz 20 Mbit/s, līdz 100 Mbit/s, līdz 200 Mbit/s un VIP komplektā līdz 500 Mbit/s. Ierīkošana un citas nepieciešamās iekārtas Rīgā un citur Latvijā ir bez maksas – Piesaki jau tagad!

Optiskie pakalpojumi

Optiskie pakalpojumi ir ļoti laba izvēle, jo tas ir mūsdienīgs interneta pieslēgums kopā vai bez interaktīvās TV. Pakalpojuma sniedzēja interneta klienti populārus Latvijas TV kanālus var skatīties internetā bez maksas. Tiklīdz Tavās mājās būs optiskais internets, Tu varēsi skatīties augstas kvalitātes televīziju bez aizķeres, lejupielādēt liela izmēra failus, pieslēgt vairākus datorus izbaudīt ātra interneta priekšrocības.

Internets

Internets ir starptautisks sakaru tīkls, kas ļauj datoru lietotājiem no dažādām zemēm apmainīties ar datoros ievadīto informāciju, spēlēt spēles internetā, skatīties televīziju, iepirkties interneta veikalos, norēķināties par interneta pakalpojumiem utt. Lai to visu varētu izdarīt bez aizķeršanās ir nepieciešams ātrs un kvalitatīvs internets, kāds ir pakalpojuma sniedzēja optiskais internets.

Optiskais internets Rīgā kopā ar TV jau tagad ir top pakalpojums, jo ar šādu interneta ātrumu iespējams lietot ātru internetu un skatīties augstas kvalitātes televīziju – interaktīvo TV. Izbaudi arī Tu ātru un kvalitatīvu interneta pieslēgumu – pakalpojuma sniedzēja optisko internetu. Pārbaudi vai Tev ir pieejams optiskais internets Rīgā. Ja Tev ir pieejams pakalpojuma sniedzēja optiskais internets Rīgā, tad piesakies jau tagad, jo optiskā interneta ierīkošana Rīgā ir bez maksas.