Internets pieejams

Optiskais internets ir pieejams Latvijas pilsētās. Optiskais internets ar ātrumu līdz 20 Mbit/s, līdz 100 Mbit/s, līdz 200 Mbit/s, VIP komplekta optiskā interneta ātrums ir līdz pat 500 Mbit/s un cits. Ātrs, stabils un kvalitatīvs interneta pieslēgums par adekvātu cenu – optiskais internets!

Optiskais internets

Optiskais internets ļaus jaunā kvalitātē izbaudīt ne tikai pieejamos pakalpojumus, bet arī strauji attīstīties nākamās paaudzes iespējām. Tikai pie sniedzēja Tu vari abonēt optisko internetu kopā ar interaktīvo TV. Interaktīvā televīzija ir interneta televīzija, kuras signāls tiek raidīts, izmantojot interneta pieslēgumu. Televīzijas signāls tiek pārraidīts digitālā formātā, kā rezultātā tiek iegūta augsta skaņas un attēla kvalitāte. Lai pieslēgtu interaktīvo TV nav nepieciešams vilkt kabeļus vai uzstādīt antenu, satelītšķīvi, jo nepieciešams tikai interneta pieslēgums.

Optiskais internets pieejams

Optiskā interneta pieejamību Jūsu dzīvesvietā vari pārbaudīt internetā. Un ja optikas internets Jūsu mājās vēl nav pieejams vari nobalsot, lai dotu ziņu, ka Jūsu mājās gaida ātrāko  optisko internetu. Tas ir ātrs un kvalitatīvs internets ar minimālo garantēto augšupielādes un lejupielādes ātrumu, kuru lieto jau liela daļa Latvijas iedzīvotāju

Sniedzējs saviem klientiem gan DSL, gan optiskā interneta kabeli ievelk līdz pat dzīvoklim/mājai, kas garantē katram lietotājam unikālu interneta pieslēgumu. Tas nozīmē, ka klients saņem tādu interneta ātrumu, kādu ir pasūtījis, jo ne ar vienu kaimiņu netiek dalīts interneta pieslēgums. Jāpiebilst arī tas, ka optiskā interneta ierīkošana un citas nepieciešamās iekārtas ir bez maksas.

Next post →

1 Comment

  1. Your Comments

Leave a Reply