Optiskais internets ir ātrs un kvalitatīvs interneta pieslēgums, kurš ir pieejams Latvijas pilsētās. Piesaki ātrāko optisko internetu un uzzini, kāpēc tas ir kļuvis tik populārs ne tikai Latvijā, bet visā Pasaulē.

Optiskais internets Latvijas pilsētās nodrošina mājsaimniecībām liela ātruma internetu, kas ir piesakāms un ierīkojams par baltu velti. Šādu optisko internetu piedāvā jau minētais pakalpojumu sniedzējs – Lattelecom. Lattelecom ir labi pazīstams interneta pakalpojumi sniedzējs Latvijā, kas izceļas ar savu kvalitatīvu un ātro interneta pieslēgumu.

Optiskais internets

Optiskais internets pieejams ar ātrumu līdz pat 500 Mbit/s, kas ir ātrākais pieslēgums Rīgā un Daugavpilī un viens no lielākajiem Pasaulē. Piesakāmi arī plāni ar mazāku interneta ātrumu, lai katrs klients var izvēlēties sev piemērotāko interneta plānu, jo ne katram ir nepieciešams ātrākais interneta pieslēgums Latvijā – līdz 500 Mbit/s.

Optiskais internets  ir piesakāms arī komplektā – komplektā vienmēr ir izdevīgāk. Optiskais internets līdz 500 Mbit/s un TV, kas ir interaktīvā TV ir pieprasīts komplekts. Ir pieejami arī citi komplekti, kas ļauj katram klientam izvēlēties sev piemērotāko mājas komplektu. Optiskais internets ar ātrumu 500 Mbit/s ar TV ir ļoti laba izvēle.