Internets Liepājā

Pārliecinies, vai Tavās mājās ir tehniski iespējams ierīkot optisko internetu. Gadījumā, ja Tev nav pieejams optiskais internets, izvēlies kādu no DSL piedāvājumiem. Optiskais internets un DSL internets ir pareizākā izvēle, jo tie ir piemēroti neierobežotai sērfošanai internetā bez datu apjoma uzskaites. 

Kurās mājās Liepājā ir pieejams optiskais internets

Izvēloties sniedzēja optisko internetu Liepājā interneta lietotājs iegūst ātrāko interneta pieslēgumu Latvijā un Eiropā. Katrs optiskā interneta klients Liepājā saņem unikālo interneta pieslēgumu, ko lieto tikai attiecīgais klients. Tas nozīmē, ka interneta lietotājs saņem interneta pieslēgumu, kas netiek izdalīts uz citiem mājas iedzīvotājiem. Šādu unikālu interneta pieslēgumu sniedzējs piedāvā gan DSL interneta, gan optiskā interneta lietotājiem Liepājā un visā Latvijā. Tāpēc sniedzējs var garantēt tik augstu minimālo augšupielādes un lejupielādes ātrumu, jo sniedzēja pakalpojumi ir augstā kvalitātē.

Optiskais internets Liepājā spēj nodrošināt ātru un kvalitatīvu datu apmaiņu. Tas atvieglos Jūsu dzīvi un ietaupīs daudz laika. Interneta lietošana kļūs daudz patīkamāka, jo ar optisko interneta pieslēgumu būs iespējams darīt visas tās lietas, kas nebija pa spēkam vecajam interneta pieslēgumam.

Pats labākais ir tas, ka optiskais internets Liepājā un citur Latvijā tiek ierīkots bez maksas. Tas ir vēl viens iemesls kāpēc būtu jāpiesakās optikai jau tagad. Cik zināms tad arī interneta modems no sniedzēja puses ir bez maksas. Viss, kas interneta lietotājam ir jādara ir tikai jāpiesakās ātram un kvalitatīvam internetam un pārējo darbu izdarīs sniedzēja tehniķi. Skat Šeit: optiskā interneta ierīkošana, kā tiek ierīkots sniedzēja optiskais internets un interaktīvā televīzija.

Jāpiebilst arī tas, ka citviet Eiropā šāds optiskais internets ir salīdzinoši dārgs un pozicionēts turīgiem interneta lietotājiem. Sniedzēja optiskais internets ir par super zemu cenu, jo sniedzējs izvēlējies citu stratēģiju – uzreiz to piedāvāt plašākai sabiedrībai par zemākām cenām.

Noskaidrot, kurās mājās Liepājā un citur Latvijā jau ir pieejams optiskais internets, var pakalpojuma sniedzēja mājas lapā. Turpat iespējams arī nobalsot par sev vēlamo adresi, tādējādi pasteidzinot savas daudzdzīvokļu mājas pievienošanu optiskajam tīklam. Aktīvi balsojot un liekot to izdarīt arī saviem draugiem un kaimiņiem Jūs dosiet signālu sniedzējam, ka Jūsu mājā ar nepacietību gaida optisko internetu.

← Previous post

Next post →

1 Comment

  1. Yumey

    Ja Jūs būtu gudrs, tad LTV7 mājas lapā izlasītu šādu ziņu: Godātie skatītāji, tehnisku iemsleu dēļ nav iespējams pārraidīt KHL spēli no Habarovskas starp AMUR DINAMO RĪGA. Sekojiet līdzi rezultātam LTV7 ēterā!

Leave a Reply