Internets laukos

Laukos pieejams ne tikai mobilais vai bezvadu internets, bet arī pastāvīgs interneta pieslēgums. Pārbaudi pats, kāds interneta pieslēgums Tavā mājā Laukos, vasarnīcā ir pieejams.

Izvēlies sev ērtāko veidu, kā uzzināt, kādi pakalpojumi tiek piedāvāti Tavā adresē. Ja Tu dzīvo pilsētā ar ielas nosaukumu un mājas numuru, tad pārbaudi interneta pieejamību pēc adreses – pilsētā. Ja Tu dzīvo ārpus pilsētas (laukos, vasarnīcā u.c.), tad pārbaudi interneta pieejamību pēc adreses – rajonā. Atzīmē savu rajonu un ievadi mājas nosaukumu, lai redzētu, kādi interneta pakalpojumi ir pieejami. Pakalpojuma pieejamības pārbaudes precizitāte ir 95%. Pēc Tava pieteikuma saņemšanas, Lattelecom veiks tehnisko iespēju pārbaudi un informēs Tevi gadījumā, ja pakalpojumu ierīkot nebūs iespējams.

Interneta pieslēgums Laukos

Stabils interneta pieslēgums laukos ļauj iedzīvotājiem kvalitatīvi izmantot uzņēmuma piedāvātos komunikācijas pakalpojumus – profesionālo internetu, tālruni un digitālo televīziju. Tas ir tikai mīts, ka lauku rajonos nav pieejams kvalitatīvs un stabils internets. Jums tikai atliek pārbaudīt, kādi pakalpojumi ir pieejami Jūsu lauku mājā.

Piesaki internetu Laukos izdevīgāk

Ietaupi laiku un naudu aizpildot pieteikumu internetā. Kad esi noskaidrojis, kādi pieslēgumi ir pieejami Tavā mājā, piesaki pakalpojumu internetā. Piesakot pakalpojumu internetā saņem atlaidi pirmajam rēķinam.  Atlaide ir spēkā tikai privātpersonām piesakot jaunu pakalpojumu un neattiecas uz gadījumiem, kad tiek veiktas pārejas no viena pakalpojuma veida uz citu.

Ja esi jaunā māmiņa, skolotājs vai cilvēks ar īpašām vajadzībām, apskaties  īpašo cenu piedāvājumu, piesaki un saņem atlaidi.

Jums būs vajadzīgs interneta modems, lai pieslēgtu pastāvīgo interneta pieslēgumu laukos vai pilsētā. Modems ir iekārta, kas nodrošina interneta pieslēgumu. Slēdzot līgumu uz 24 mēnešiem – modems tiek izsniegts bez maksas. Mēneša abonēšanas maksa arī būs daudz lētāka, ja tiek slēgts līgums.

Kā pieslēgt internetu laukos

Tiek piedāvāti divi vienkārši varianti, kā pieslēgt internetu laukos. Ierīko pats ar pieslēgšanas paku vai izsauc speciālistu. Ierīko pats, ja Tev mājās ir Lattelecom tālruņa līnija. Aizpildot izvēlētā pakalpojuma pieteikuma formu, iegādājies Interneta pieslēgšanas paku. Tā tiks nogādāta bez maksas jebkurā Latvijas vietā (arī laukos). Ja izvēlēsies otru variantu, tad iepriekš saskaņotā laikā speciālists ieradīsies pie Tevis, lai ievilktu kabeli, uzstādītu modemu un pieslēgtu pakalpojumu. Tev būs pieejami papildpakalpojumi! Papildpakalpojumi, kurus var saņemt interneta klienti – Interneta TV, Fiksēta IP adrese, E-pasts, Mājas WIFI, Atslēgšana uz laiku. Piesaki internetu laukos pie uzticama pakalpojumu sniedzēja un baudi internetā sniegtās priekšrocības.

2 Comments

  1. santa ridere

    Mājā “Muižnieki” bija fiksētais telefons, kabeļa pārrāvuma dēļ tas sen jau vairs nedarbojas.
    Vai ir iespējams šo kabeli atjaunot, pieslēgt televīziju, internetu?

  2. Internets TV

    telefons 177

Leave a Reply