Internets Bauskā

Optiskais internets Bauskā daudzdzīvokļu mājās dod iespēju Bauskas daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem pieslēgt ātru un kvalitatīvu internetu. Optiskā interneta pieslēguma ierīkošana ir bez maksas, ja piesaka optisko internetu tepat internetā, tad papildus tiek piešķirta atlaide pirmajam rēķinam. Ietaupi laiku un naudu piesakot optisko internetu Bauskā – internetā.

Bauskā optiskais internets ar ātrumu vairāk kā 10 Mbit/s nozīmē daudz ātrāku interneta pieslēgumu, kāds bija pieejams līdz šim. Tas bija DSL interneta pieslēgums, kas līdz šim bija ātrākais pieejamais interneta pieslēgums. Tagad ātrākais pieejamais interneta pieslēgums ir optiskais internets, kura interneta ātrums ir līdz 500 Mbit/s. Tas nozīmē, ka Bauskā ir pieejams ātrākais interneta pieslēgums Latvijā, Eiropā un viens no ātrākajiem visā Pasaulē, kāds līdz šim tika piedāvāts privātpersonām. Arī cena ir ļoti laba, jo citviet šāds interneta pieslēgums izmaksās pat 10 reizes vairāk nekā Latvijā. Bauskā optisko internetu var abonēt sākot no pāris latiem, kas beigās iznāk lētāk nekā citi interneta pieslēgumi, bet tai pat laikā tiek saņemts daudz ātrāks interneta pieslēguma ātrums. Tas ir tāpēc ka optiskais internets spēj attīstīt daudz, daudz lielāku interneta ātrumu nekā DSL interneta pieslēgums.

Unikāls interneta pieslēgums

Katrs interneta klients Bauskā saņem unikālu interneta pieslēgumu no pakalpojuma sniedzēja  – gan DSL, gan optiskā interneta, jo pakalpojumu sniedzējs interneta kabeli ievelk līdz pat klienta dzīvoklim vai privātmājai. Tas nozīmē, ka attiecīgo pieslēgumu lieto tikai viens klients, bet ne visi daudzdzīvokļu mājas iedzīvotāji. Piesaki optisko internetu Bauskā vai DSL interneta pieslēgumu Bauskā, jo tas ir ļoti labs interneta pieslēgums par cenu, kura Jūs patīkami pārsteigs.

Bauskas iedzīvotājiem un citiem Latvijas iedzīvotājiem, kuri lieto pakalpojuma sniedzēja interneta pakalpojumus ir pieejami dažādi papildpakalpojumi. Interneta TV, Mājas WIFI, Atslēgšana uz laiku ir daži no papildpakalpojumiem. Interneta TV nozīmē, ka Jūs savā datora ekrānā varēsiet skatīties tādus Latvijas TV kanālus, kā LNT, LTV1, LTV7.

Piesaki pakalpojuma sniedzēja internetu Bauskā un Tu saņemsi kvalitatīvu un stabilu internetu Bauskā par adekvātu cenu. Kā jau tika minēts, tad DSL interneta un optiskā interneta pieslēgšana Bauskā un citur Latvijā ir bez maksas.

← Previous post

Next post →

1 Comment

  1. Izzi bija labs optiskais itnrenets. Žēl, ka tas tik bieži pazuda, sāku nožēlot, ka izmantoju viņu pakalopojumus un pārgāju pie Lattelecom Viņi pēc meistara apmeklējuma piezvana un izjautā, vai viss čikiniekā. Lūk līmenis!!!

Leave a Reply