Interneta TV

Jaunākās paaudzes interneta TV dod iespēju skatīties savus iemīļotos TV kanālus savā datora ekrānā. Lai skatītos augstas kvalitātes interneta TV nepieciešams tikai dators un interneta pieslēgums. Interneta TV pieejami Latvijas TV kanāli un populāri ārzemju TV kanāli – informatīvi izklaidējošie, filmu, sporta, ziņu, kā arī bērnu kanāli.

Skatīties interneta TV

Notiek pārmaiņas!

Šī ir augstas kvalitātes interneta televīzija, kas piedāvā divus pakalpojumus – TV tiešraide un filmu nomu. Gan interneta TV, gan filmu noma ir pieejama divās kvalitātēs – augstā kvalitātē (HQ) un zemā kvalitātē (LQ).

Kas var skatīties filmas un interneta TV

Skatīties interneta TV un iznomāt filmas var jebkurš lietotājs, kurš ir autorizējies.

Interneta TV var skatīties gan uz PC, gan Mac. Uz datora jābūt instalētai Adobe Flash Player 10.1.102.64 vai jaunākai versijai.

Interneta TV piedāvā

  • Interneta TV augstā kvalitātē;
  • Populāru TV kanālu tiešraidi;
  • Ērtu filmu nomu 24 stundas diennaktī;
  • Nekādas instalācijas vai papildus aprīkojums;
  • Interneta TV izmēģinājumu bez maksas;
  • Skatīties TV jebkur, kur vien ir internets;
Interneta TV bez maksas

Jauniem lietotājiem tiek piedāvāta iespēja 7 dienas izmēģināt interneta TV tiešraides bez maksas. Pēc izmēģinājuma perioda iespējams iegādāties piekļuvi TV kanāliem uz kādu no piedāvātajiem termiņiem: 30, 60, vai uz 90 dienām. Atsevišķiem Lattelecom mājas komplekta lietotājiem šī interneta televīzija ir bez maksas. Interneta TV bez maksas pieejama šādiem pakalpojumiem: Internets 3 un Interaktīvā TV; Internets 4  un Interaktīvā TV; Internets 4 – optika  un Interaktīvā TV; Mājas komplekts 4  un Interaktīvā TV; Mājas komplekts 4 – optika  un Interaktīvā TV; Mājas komplekts ar TV; Mājas komplekts VIP. Ja Tu izmanto, kādu no minētajiem mājas komplektiem, tad interneta televīzija Tev ir bez maksas. Ja neatradi savu mājas komplektu šajā sarakstā, tad Tu vari abonēt interneta TV vai nomainīt mājas komplektu uz vienu no augstāk minētajiem.

Interneta TV ierobežojumi

Interneta TV saturs pieejams tikai Latvijā, jo Lattelecom pakalpojumu sniedzējam nav tiesību piedāvāt TV pakalpojumus ārpus Latvijas. Mēģinot skatīties interneta televīziju no IP adreses,  kuras nav Latvijas IP adrešu reģistrā,  uz ekrāna tiek attēlots paziņojums, ka šis saturs jūsu valstī nav pieejams.

Interneta televīzija TV ir labākais risinājums, kā skatīties iemīļotās pārraides un savus TV kanālus datora ekrānā. Izmēģini šeit arī Tu šo interneta TV, lai redzētu, ka mūsdienās ir pieejamas arī kvalitatīvas interneta televīzijas ar populāriem un skatītiem TV kanāliem.

3 Comments

  1. Interneta TV nav pieejams ārpus Latvijas robežām!

  2. normunds

    tv tiesraide

Leave a Reply