Rīgā tiek piedāvāti dažādi interneta pieslēguma veidi, kas klientam ļauj izvēlēties savām un ģimenes vajadzībām un interneta lietošanas paradumiem piemērotāko pieslēguma veidu. Ja tev svarīgs ātrs un kvalitatīvs interneta pieslēgums Rīgā, izvēlies kādu no piedāvājumiem.

Interneta pieslēgumi Rīgā

Ātrs un kvalitatīvs interneta pieslēgums Rīgā ar ātrumu līdz 500Mbit/s un vairāk.

Rīgā pieejami vairāki interneta pieslēguma plāni, kas katram klientam ļauj izvēlēties sev piemērotāko. Lēts internets – internets ekonomiskais, kas ļauj nedaudz ietaupīt, bet arī šis interneta pieslēgums Rīgā ir gana ātrs un pats galvenais internets ekonomiskais ir augstā kvalitātē. Pieejami arī ekonomiskie komplekti – Mājas komplekts ekonomiskais ar TV vai internets ekonomiskais ar TV.

Optiskais interneta pieslēgums Rīgā

Ātrākais interneta pieslēgums Rīgā – optiskais internets. Optiskais internets – Ļoti ātra failu lejupielāde un piekļuve filmām, foto, mūzikai pāris minūtēsOptiskais internets pašreiz ir pieejams vairākos Rīgas rajonos: Pārbaudi, vai Tev ir pieejams optiskais internets Rīgā.

Īpaši lielu popularitāti Rīgā ieguvis interneta pieslēgums ar ātrumu līdz 100Mbit/s un internets ar ātrumu līdz 200 Mbit/s. Arī 500 Mbit/s interneta pieslēgums Rīgā ir gana populārs, taču šis pieslēgums iespējams tikai īpašā komplektā.

Optiskais internets ir augstas kvalitātes interneta pieslēgums ar vienlīdz augstu augšupielādes un lejupielādes ātrumu. Optiskais internets no parastā dsl interneta pieslēguma atšķiras ar to, ka tas ir daudz ātrāks, bet pats galvenais interneta cena īpaši neatšķiras no dsl interneta pieslēguma. Arī optiskā interneta piedāvājumā ir vairāki interneta plāni un komplekti. Pats labākais no optiskā interneta komplektiem ir mājas komplekts vip, kurā ietilpst interneta pieslēgums – optiskā interneta pieslēgums ar ātrumu līdz 500 Mbit/s, interaktīvā televīzija – Interaktīvā televīzija piedāvā vēl neredzētas iespējas – filmu noma, ierakstīšanu, pārraižu arhīvu, apollo.lv ziņas TV ekrānā utt, videonovērošana un citi papildpakalpojumi.

Tātad, ja Tev svarīgs kvalitatīvs interneta pieslēgums Rīgā un Rīgas mikrorajonos, tad piesaki internetu jau Tagad!

Optiskais pieslēgums Rīgā ļauj pilnā mērā izbaudīt ne tikai interneta, bet arī televīzijas pakalpojumu piemēram, interaktīvo televīziju. interaktīvā televīzija ir jaunākās paaudzes televīzija – vienīgā televīzija Latvijā, kas patiešām nodrošina interaktivitāti – virtuālo nomu, pārraižu arhīvu, raidījuma ierakstu un daudzas citas iespējas.

Papildu priekšrocības interneta klientiem Rīgā:

– ITV – skaties savas iemīļotās TV pārraides datora ekrānā;

– 5 e-pasta adreses bez maksas;

– 2 dinamiskās IP adreses;

– Palīdzības dienests – profesionāls atbalsts visu diennakti.

Ātrs un kvalitatīvs interneta pieslēgums Rīgā ir optiskais un DSL internets!