Interneta pieslēgums Cēsīs

Cēsīs tiek piedāvāti dažādi interneta pieslēguma veidi, kas klientam ļauj izvēlēties savām un ģimenes vajadzībām un interneta lietošanas paradumiem piemērotāko pieslēguma veidu. Ja tev svarīgs ātrs un kvalitatīvs interneta pieslēgums Cēsīs, izvēlies kādu no piedāvājumiem.

Interneta pakalpojumi Cēsīs:

Cēsīs ir pieejams plašs pakalpojumu klāsts. Jūs varat pieteikt optisko internetu, dsl internetu un bezvadu internetu. Pārbaudi vai Tavā māja ir pieejams optiskais internets. Ja šobrīd pakalpojums nav pieejams, Tu vari ietekmēt optikas tīkla izvēršanas plānu. Balso par savas dzīvesvietas iekļaušanu optiskā interneta ierīkošanas plānā. Ja Tev nav pieejams optiskais internets Cēsīs, tad otrs variants ir pieslēgt dsl interneta pieslēgumu vai mājas komplektu kopā ar TV un mājas telefonu.

Papildu priekšrocības klientiem Cēsīs:

– TV – skaties savas iemīļotās TV pārraides datora ekrānā;

– 5 e-pasta adreses bez maksas;

– 2 dinamiskās IP adreses;

– Palīdzības dienests – profesionāls atbalsts visu diennakti.

Tiklīdz būsi interneta klients, varēsi abonēt Mājas Wi-Fi – bezvadu interneta pieslēgumu. Jebkurā vietā savā mājoklī vai tā tuvumā Тu varēsi lietot visas ierastās datoru tīkla un interneta pieslēguma funkcijas: lasīt jaunākās ziņas, saglabāt un izdrukāt dokumentus. Mājas Wi-Fi ir īpaši piemērots portatīvo datoru lietotājiem.

Ietaupi pasūtot internetā!

Atlaide, ja pakalpojums tiek pieteikts internetā. Atlaide tiks piešķirta vienu reizi nākamajā rēķinā pēc pakalpojuma ierīkošanas. Piedāvājums ir spēkā tikai privātpersonām un neattiecas uz gadījumiem, kad tiek veiktas pārejas no viena interneta pieslēguma/komplekta veida uz citu.

Ātrs un kvalitatīvs interneta pieslēgums ir pieejams Cēsīs!

← Previous post

Next post →

1 Comment

  1. stulba gan mums taa tauta, iedod bakamzses wi-fi, bet tapat apdirsis cik nu kurs speej. praatins talak nesniedzas, kaa visadas kakas no torentiem kachaat

Leave a Reply