Ātrs un stabils interneta pieslēgums ar garantētu interneta ātrumu. Bezmaksas interneta modems un interneta ierīkošana! Ja tev svarīgs tiešām kvalitatīvs interneta pieslēgums – izvēlies kādu no piedāvājumiem.

Interneta pieslēgums & mājas talrunis & TV

Stabils un ātrs interneta pieslēgums komplektā ar TV un vai Mājas tālruni – sarunas sniedzēja tīklā bez maksas.

Papildus priekšrocības interneta klientiem:

Interneta TV – skaties savas iemīļotās TV pārraides datora ekrānā;

5 e-pasta adreses bez maksas;

2 dinamiskās IP adreses;

Palīdzības dienests – profesionāls atbalsts visu diennakti.

Tiklīdz būsi sniedzēja interneta klients, varēsi abonēt Mājas Wi-Fi – bezvadu interneta pieslēgumu. Jebkurā vietā savā mājoklī vai tā tuvumā Тu varēsi lietot visas ierastās datoru tīkla un interneta pieslēguma funkcijas: lasīt jaunākās ziņas, saglabāt un izdrukāt dokumentus. Mājas Wi-Fi ir īpaši piemērots portatīvo datoru lietotājiem.

Interneta pieslēgums

Ātrs & stabils un par pieņemamām cenām. Pateicoties enerģiskam kolektīvam, visjaunāko un modernāko tehnoloģiju izmantošanai sniedzējs nemitīgi attīstās un patlaban var piedāvāt saviem klientiem augstākās kvalitātes interneta pieslēgumu.

Interaktīvā televīzija

Vienīgā televīzija Latvijā, kas patiešām nodrošina interaktivitāti – virtuālo nomu, pārraižu arhīvu, raidījuma ierakstu un daudzas citas iespējas. Interaktīvā tv ir interneta protokola televīzija. Lai pieslēgtu interaktīvo televīziju nav nepieciešami nekādi papildus kabeļi vai šķīvju uzstādīšana. Pa tālruņa līniju tiek nodrošināti trīs pakalpojumi – televīzija, interneta pieslēgums un telefonsakari vai interneta pieslēgums ar TV.

Mājas tālrunis

Fiksētās tālruņa līnijas abonēšana, kura sevī ietver Bezmaksas sarunas sniedzēja tīklā, bez savienojuma maksas. Un protams īpaši izdevīgi tarifi zvaniem uz ārzemēm, kas mūsdienās ir ļoti nozīmīgi!

Svarīgi!

Piesaki interneta pieslēgumu vai kādu no interneta pakalpojumiem internetā un saņem atlaidi!

Bezmaksas ierīkošana un interneta modems

Slēdzot līgumu par pakalpojuma lietošanu uz 24 mēnešiem – interneta ierīkošana un interneta modems bezmaksas. Pakalpojums ir pieejams, ja ir tehniskās ierīkošanas iespējas.