Optiskais internets Ventspilī ar interneta ātrumu līdz 200 Mbit/s kopā ar interaktīvo TV ir izdevīgs komplekts. Optiskais internets Ventspilī tiek ierīkots bez maksas, jo pakalpojumu sniedzējs rūpējas, lai katrs klients varētu lietot liela ātruma optisko internetu Ventspilī.

Ja Tev ir svarīgs ātrs un kvalitatīvs internets līdz 200 Mbit/s, izvēlies sev piemērotāko optisko internetu Ventspilī. Pieejami vairāki optiskā interneta plāni Ventspilī – Internets 1-optika, Internets 3-optika un Internets 4-optika, kas Tev ļauj izvēlēties sev piemērotāko optiskā interneta plānu Ventspilī.

Internets 1-optika ir interneta plāns, kurš piedāvā lejupielādes un augšupielādes ātrums līdz 20 Mbit/s, bet minimālo garantēto lejupielādes un augšupielādes ātrumu 10 Mbit/s. Internets 3-optika ir interneta plāns, kurš piedāvā lejupielādes un augšupielādes ātrums līdz 100 Mbit/s, bet minimālo garantēto lejupielādes un augšupielādes ātrumu 30 Mbit/s un 20 Mbit/s. Internets 4-optika ir interneta plāns, kurš piedāvā lejupielādes un augšupielādes ātrums līdz 200 Mbit/s, bet minimālo garantēto lejupielādes un augšupielādes ātrumu 30 Mbit/s un 20 Mbit/s. Katram plānam līdzi nāk 2 dinamiskās IP adreses, kas noderēs, ja mājās gribēsi pieslēgt vairāk kā vienu datoru. Ietaupi piesakot optisko internetu Ventspilī – piesakot to internetā. Piesakot optisko internetu internetā, saņemsi vienreizējo atlaidi Ls 5. Atlaide tiks piešķirta vienu reizi nākamajā sniedzēja rēķinā pēc optiskā interneta ierīkošanas. Piedāvājums ir spēkā tikai privātpersonām piesakot jaunu pakalpojumu un neattiecas uz gadījumiem, kad tiek veiktas pārejas no viena sniedzēja pakalpojuma veida uz citu.

Optiskais internets

Pārliecinies, vai Tavās mājās Ventspilī ir tehniski iespējams ierīkot optisko internetu. Ja Tavā adresē Ventspilī nav noradīts, ka ir pieejams optiskais internets, sniedzējs piedāvā DSL interneta pakalpojumus. Arī DSL ir kvalitatīvs un stabils interneta pieslēgums, ko piedāvā sniedzējs, jo arī DSL tiek ievilkts līdz pašam mājoklim, kas nozīmē, ka katrs klients – gan optiskā interneta, gan DSL interneta saņem unikālu interneta pieslēgumu Ventspilī. Optiskais internets Ventspilī ir ļoti laba izvēle, jo arī par ierīkošanu nebūs jāuztraucas, jo tā ir iespējama bez maksas.